Gençler Miraç Kandili münasebetiyle esnafa lokum ve gülsuyu ikram etti

Silvan İlçe Gençlik Kolları Başkanlığımızdan bir heyet, Miraç Kandili dolayısıyla esnafı gezerek lokum ve gülsuyu dağıttı.

Miraç Kandili dolayısıyla Silvan esnafını gezerek lokum ve gülsuyu ikram eden Silvan İlçe Gençlik Kollarımız, kandil dolayısıyla hayırlı işler temennisinde bulundu.

İlçeye Bağlı Kara Behlül Bey Caddesi üzerindeki esnafı gezen Silvan İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Selman Biçen, bu mübarek günde esnafları ziyaret ederek kandillerini tebrik ettiklerini söyledi.

Bu anlamlı günde kendilerini ziyaret ettiklerinden dolayı memnuniyetini dile getiren esnaflar, Biçen ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Esnafa hayırlı ve bereketli kazançlar temenni ettiklerini söyleyen Biçen, “Silvan İlçe Gençlik Kolları olarak bu anlamlı günde Kara Behlül Bey Caddesi üzerindeki esnafları ziyaret ettik. Onlara hayırlı ve bereketli kazançlar dileyerek kandillerini tebrik ettik. Esnaflarımız bizi sıcak bir ortamda karşıladı. Kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Miraç Kandili dolayısıyla kendilerinden de dualar aldık.” şeklinde konuştu. 

DİYARBAKIR İL BAŞKANLIĞI