Elazığ İl Teşkilatımızdan Kovancılar esnafına ziyaret

Elazığ İl Teşkilatımızdan bir heyet, Kovancılar İlçesi İlhami Ertem Caddesi ile Elazığ caddesindeki esnafı ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Elazığ İl Başkanımız Yusuf Yüksel, aralarında Kovancılar İlçe Başkanımız Musa Suiçer’in de bulunduğu bir heyetle birlikte Kovancılar İlçe esnafını ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Heyetimizi sıcak karşılayan çarşı esnafı, işsizliğin kendilerini olumsuz etkilediğini söylediler.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Elâzığ İl Başkanımız Yusuf Yüksel, Kovancılar İlçe Teşkilatımız ile birlikte İlhami Ertem ve Elâzığ caddesindeki esnafları ziyaret ettiklerini belirterek, “Ziyaretimiz olumlu geçti. Esnaf, ilçedeki işsizliğin kendilerini olumsuz etkilediğini söylediler. Esnafın sıkıntılarını, istek ve taleplerini kayıt altına aldık. Esnaflarımıza yönelik ziyaretlerimiz devam edecektir." ifadelerini kullandı. 

Heyetimiz esnaf ziyareti sonrası Kovancılar İlçesine tayin olan Kovancılar İlçe Müftüsü Ahmet Bulut’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kovancılar İlçe Müftüsü Ahmet Bulut, İlçede yaptıkları faaliyetler hakkında bilgi verdi.

İlçedeki Merkez Camisinin yanında, gençlere yönelik masa tenisi  ve 4-6 yaş aralığındaki çocukların oynayabilecekleri alanlar oluşturulacağını belirten Müftü Bulut, başka projeleri olduğunun da altını çizdi.

Heyetimiz ziyaretler sonrası ilçeden ayrıldı.

ELAZIĞ İL BAŞKANLIĞI