Genel Sekreterimiz Demir'den Eğitim-Bir-Sen Genel Merkezi'ne ziyaret

Genel Sekreterimiz Sayın Şehzade Demir, beraberindeki heyetle, Eğitim-Bir-Sen 6'ncı Olağan Genel Kurul seçimlerinde yeniden başkan seçilen Ali Yalçın'a "hayırlı olsun" ziyaretini gerçekleştirdi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Genel Sekterimiz Sayın Şehzade Demir ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Hüseyin İmir, beraberlerindeki heyetle birlikte, Eğitim-Bir-Sen 6'ncı Olağan Genel Kurul seçimlerinde güven tazeleyerek yeniden başkan seçilen Ali Yalçın'a "hayırlı olsun" ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz hafta Ankara Kızılcahamam'da gerçekleşen ve parti olarak da katılımın sağlandığı Eğitim-Bir-Sen 6'ncı Olağan Genel Kurul seçimlerinde güven tazeleyerek yeniden seçilen Ali Yalçın ve yönetimine "hayırlı olsun" temennisinde bulunan Genel Sekreterimiz Demir, Yalçın'ı ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Görüşmede eğitim alanındaki gelişmeler ele alınırken, özellikle eğitim sistemindeki sıkıntıların giderilmesi noktasında herkesin elinden geleni yapması gerektiği vurgulandı.

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Demir ve beraberindeki heyete teşekkürlerini iletti.

ANKARA İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI