Sağlam: Halkın hizmetinde olan dürüst siyaset 6 yaşında

Genel Başkanımız Sayın İshak Sağlam, partimizin kuruluşunun 6’ncı yılı münasebetiyle yaptığı paylaşımda, "Hakk için halkın hizmetinde nice yıllar birlikte olmak dileğiyle Dürüst Siyaset 6 Yaşında." dedi.

/ GENEL BAŞKAN / Küçült | Büyüt

"Dürüst Siyaset, Gerçek Adalet" şiarıyla 2012’de yola çıkan partimizin 6’ncı kuruluş yıldönümü dolayısıyla parti yetkililerimiz ve sosyal medya kullanıcıları #DürüstSiyaset6Yaşında hashtagine destek verdi.

Çok kısa sürede binlerce tweetin atıldığı hashtage, partimizin iç ve dış politikası başta olmak üzere, Türkiye siyasetindeki rolü ve bakış açısı, maruz kaldığı hukuksuzluklar, partimizin gündem değerlendirmeleri, stratejisi ve politikası gibi önemli konularla ilgili paylaşımlarda bulunuldu.

Türkiye’nin şahit olmadığı insan merkezli, adalet öncelikli, dürüst siyaset anlayışı ve maslahata dayalı duruşu ile partimizin 6 yaşında olduğu hatırlatılan paylaşımlarda, özellikle parti programımızda önemli bir yer alan "insan" ve "adalet" konuları ele alındı.

Genel Başkanımız Sayın İshak Sağlam, twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, "Dürüst Siyaset Gerçek Adalet şiarıyla yola koyulan partimiz HÜDA PAR 6 yaşında. Rabbimiz her zaman kendi rızası doğrultusunda hareket etmeyi nasip eylesin, gayret ve mücadelemizi bereketli kılsın." dedi.

"Halkın hizmetinde nice yıllar birlikte olmak dileğiyle"

Hakk için halkın hizmetinde olacaklarını belirten Sağlam, "Bu vesileyle, dürüst siyasete desteklerini sunan HÜDA PAR merkez, il, ilçe, kadın ve gençlik kollarının tüm hür kadrolarına ve saygıdeğer halkımıza teşekkür ederim. Hakk için halkın hizmetinde nice yıllar birlikte olmak dileğiyle." ifadelerini kullandı.

Parti Sözcümüz Mehmet Yavuz ise şu paylaşımda bulundu:  "Batı icadı ve insanlığın kirlenmesinin en büyük sebeplerinden biri olan ırkçılık ve kavmiyetçiliği sağı-solu ve bütün tonları ile reddederek insanları adalet devletine çağıran #DürüstSiyaset6Yaşında."

"Siyasetin kirlettiği Türkiye’nin ihtiyacı olan #DürüstSiyaset6Yaşında"

Yargıtay tarafından cezası onanan Genel Başkan Yardımcımız Sait Şahin ise "HÜDA PAR, kuruluşundan bugüne kadar Türkiye’nin şahit olmadığı insan merkezli, adalet öncelikli, dürüst siyaset anlayışı ve maslahata dayalı duruşu ile 6 yaşında. Siyasetin kirlettiği Türkiye’nin ihtiyacı olan #DürüstSiyaset6Yaşında" ifadelerini kullandı.

Parti yöneticilerimizin attığı bazı tweetler şöyle:

Genel Başkan Yardımcımız Abdurrahman Cens: "HÜDA PAR olarak siyasetimiz konjonktürel değil, ilkeseldir. #DürüstSiyaset6Yaşında."

"HÜDA PAR’ın misyonu kıyamete kadar sürecek"

Genel Başkan Yardımcımız Vedat Turgut: "Davamız; Adalet, Huzur, Barış, Hürriyet, Kardeşlik, Hakkaniyet, Zulmün sona ermesi ve İnsanların kaynaşmasıdır. 40 yıllık davanın sermayelerinden biri olan HÜDA PAR #DürüstSiyaset6Yaşında! Ama misyonu kıyamete kadar sürecektir inşallah."

Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Abdullah Aslan: "Hangi konuda ortaya koydukları basiret yüklü görüşlerinde yanıldılar ki? HÜDA PAR herkes için iyilik vadeden bir parti. Halkın ve ümmetin maslahatını esas alan HÜDA PAR’a ihtiyaç her geçen gün daha da ortada. #DürüstSiyaset6Yaşında."

"HÜDA PAR hür kadrolarıyla yoluna devam ediyor"

GİK Üyemiz Şükran Kaya: "Siyasete yeni bir soluk getiren HÜDA PAR hür kadrolarıyla hiç bir menfaat ve çıkar gözetmeden sadece hizmet için millet için gece gündüz demeden bütün zorluklara göğüs gererek yoluna devam ediyor." dedi.

Teşkilat Başkanlığı Danışmanı Dr. Halef Yılmaz: "6 yılda saldırılar, engellemeler, ambargolar ve son olarak Genel Başkan Yardımcıları Said Şahin, Bahattin Temel ve gazeteci Fikret Gültekin'e haksız olarak verilen cezalara rağmen yürüyüşünü dimdik sürdüren, dosta güven veren, fesat ehli hennasları gayzlarından çatlatan #DürüstSiyaset6Yaşında."

Gazeteci M. Erkan Yavuz: "Hakk'ın hatırını her şeyin üstünde tutan ve hiçbir hatıra feda etmeyen, mazlumun yanında zalimin karşısında olan HÜDA PAR, ülkemiz için gelecek vadediyor."

HÜR EKİP Merkez: "Adaletin, ülkede ve dünyada yeniden tesis edilmesi birinci hedefimizdir."

Ekonomist Mehmet Salih Ortaç: "Hem söylemde hem eylemde Hem fikirde, hem zikirde hülasa, siyasetin her safhasında Gerçek Adalet, Dürüst Siyaset şiarıyla fark yaratan HÜDA PAR. #DürüstSiyaset6Yaşında"

Genel Başkanımız Sağlam tarafından başlatılan #DürüstSiyaset6Yaşında hashtagine kısa sürede binlerce tweet atıldı.

HÜDA PAR GENEL MERKEZİ

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI