Yalova İl Başkanımızdan Vali Erol’a ziyaret

Yalova İl Başkanımız Serdal Özer, geçtiğimiz aylarda Yalova Valiliğine atanan Muammer Erol’a “hayırlı olsun” ziyareti gerçekleştirdi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Yalova İl Başkanlığımızdan oluşan bir heyet, 2018/202 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile 27 Ekim tarihinde Konya Valiliğinden Yalova Valiliğine atanan Muammer Erol’u makamında ziyaret etti.

Ziyarette Yalova İl Başkanımız Serdal Özer’e, İl Başkan Yardımcılarımız Muhammed Beheşti Önal, Mehmet Bilal Önal ve Muhsin Demir eşlik etti.

Yalova Valisi Muammer Erol, heyetimizi makamında karşıladı. Vali Erol ile karşılıklı yapılan sohbette, kentteki sorunlar ve gündemdeki konular ele alındı.

Gerçekleştirilen ziyaret hakkında açıklamada bulunan Yalova İl Başkanımız Serdal Özer, "İl başkanlığımızdan oluşan heyetimizle birlikte, Konya Valiliğinden ilimize atanan Vali Muammer Erol’u makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulunduk. Görüşmede ülkemizin ve halkımızın maslahatı gereği yaptığımız çalışmalar ile partimizin çalışmaları hakkında kısaca bilgilendirmede bulunduk. Bu misafirperverliğinden ötürü Vali Erol'a teşekkür ederiz.” dedi.

Sıcak bir ortamda gerçekleştirilen ziyaretin sonunda İl Başkanımız Özer, Vali Erol’a görevinde başarılar dileyerek, kendisine Kâbe maketli bir Kur’an-ı Kerim hediye etti. 

YALOVA İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI