HÜDA PAR İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanlığın duyuru

Düzenleyecekleri ''Kudüs İçin Yol AÇIK'' Bisikletli Eylem Turu etkinliğine izin verilmeyen HÜDA PAR İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanlı, yarın bir basın açıklaması düzenleyeceklerini açıkladı.

/ BASIN AÇIKLAMALARI / Küçült | Büyüt

HÜDA PAR İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanlığı, düzenleyeceği  ‘Kudüs İçin Yol AÇIK' Bisikletli Eylem Turu etkinliğine izin vermeyen İstanbul Valiliğinin kararını protesto için yarın (20.08.2017) basın açıklaması düzenleyeceğini açıkladı.

İstanbul İl Başkanı Erdal Elibüyük ve İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Âdem Aksu’nun pedal çevireceği eylemin sabah saat 16:00 'da Edirnekapı Mihrimah Camii önünden başlayıp saat 17:00 'da Siyonist Konsolosluğu önünde bitirileceği ve bisiklet turu sonrası konsolosluk önünde basın açıklaması yapılacağı ifade edildi.

Konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada; “Siyonist katliamları lanetlemek ve İstanbul Valiliğinin haksız uygulamasını kınamak için bireysel olarak İl Başkanımız Sn. Erdal Elibüyük ve İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Sn. Âdem Aksu 20 Ağustos Pazar günü saat 16:00’da Edirnekapı Mihrimah Camii önünden başlayıp 17:00 'de Siyonist Konsolosluğunun önüne varacak şekilde birlikte pedal  çevirecekler.”

İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI