"Yaşadığımız sıkıntıları her platformda dile getirmeliyiz"

Mardin İl Başkanlığımıza yapılan ziyarette konuşan MTDF Başkanı Mehmet Şerif Öter, yaşanan sıkıntıların çözümü için her sorunun platformda dile getirilmesi gerektiğini söyledi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Şerif Öter ve beraberindeki heyet, Kızıltepe İlçe Teşkilatımıza ziyarette bulundu. Karşılıklı iyi temenni ve dileklerle gerçekleşen ziyaret yaklaşık bir saat sürdü.

Ziyarette; bölgenin sorunları, Kürt meselesi ve yerel seçim konuları hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

Kızıltepe İlçe Başkanımız Abdullah Kavan, yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirerek şöyle konuştu:

"Halkımızın yaşadığı sorun ve sıkıntılar karşısında çözüm mercilerinin rant peşinde olduklarını müşahede ediyoruz. Genelde Türkiye özelde bölgemiz halkı, siyasi rant peşinde olmayan gerçekten halkına hizmet edebilecek herhangi bir menfaat peşinde koşmayacak bir alternatif üretilmelidir. Biz de imkânlarımızın elverdiği ölçüde halkımızı ara ara ziyaret edip sorunlarını ve sıkıntılarını dinliyoruz. Bu sorun ve sıkıntıları kamuoyu ile paylaşıp yetkili mercilere bildiriyoruz. Halkımızın desteklediği, amacı halkına hizmet etmek olan bir alternatif oluşursa Meclis'te halkımızın sesi olacaklar. Diğer siyasi partiler de bu oluşumu görüp ciddiyetini kavradıktan sonra kendilerine çeki düzen vermek zorunda kalırlar."

MARDİN İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI