Genel Başkanımız Sağlam Yusufilere taziyede bulundu

Genel Başkanımız Sayın İshak Sağlam, geçtiğimiz gün evlat hasretiyle vefat eden Yusufi Mehmet Garip Özer'in babası ve ayrıca Yusufi Mehmet Ali Çelik'in de kayınbabası olan Şeyhmus Özer'in taziyesine katıldı.

/ GENEL BAŞKAN / Küçült | Büyüt

Yusufî mahkûmlar Mehmet Garip Özer'in babası ve aynı zamanda Mehmet Ali Çelik'in de kayınbabası olan Şeyhmus Özer'in (85) taziyesine katılmak için Batman'a geçen Genel Başkanımız Sayın İshak Sağlam, Yusufîler Mehmet Garip Özer'e ve Mehmet Ali Çelik'e taziyelerini iletti.

Genel Başkanımız Sayın İshak Sağlam ve beraberindeki heyet, 28 Şubat ve FETÖ yargısı tarafından delilsiz ve uydurma suçlamalarla hapse mahkûm edilen ve 16 yıldır cezaevinde bulunan Yusufî Mehmet Garip Özer'in vefat eden babası ve ayrıca kumpaslarla mahkûm edilip 20 yıldır cezaevinde bulunan Mehmet Ali Çelik'in de kayınbabası olan Şeyhmus Özer'in taziye katıldı.

Batman'ın merkez Kültür Mahallesi'nde bulunan BATSO Taziye Evi'nde Yusufiler Mehmet Garip Özer, Mehmet Ali Çelik ve merhumun yakınları ile dava arkadaşları tarafından karşılanan Sağlam, burada merhumun ruhuna Fatiha okuyarak yakınlarına sabır diledi.

Genel Başkanımız Sağlam'a, Genel Başkan Yardımcılarımızdan Zekeriya Yapıcıoğlu, Vedat Turgut, GİK Üyelerimiz, Batman İl Başkanımız Davut Şahin, ilçe başkanlarımız ve partililerimiz eşlik etti.

BATMAN İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI