Genel Başkanımız Sağlam’dan Eprem ailesine taziye ziyareti

Genel Başkanı Sayın İshak Sağlam, Eprem ailesinin taziyesine katılarak başsağlığı ve sabır temennisinde bulundu.

/ GENEL BAŞKAN / Küçült | Büyüt

Genel Başkanımız Sayın İshak Sağlam ve beraberindeki heyet, Merkez Disiplin Kurulu Üyemiz Nazım Eprem’in taziyesine katıldı.

Sağlam ve beraberindeki heyet, Merkez Disiplin Kurulu Üyemiz Nazım Eprem’in vefat eden amcaoğlu Sezai Eprem’in (52) taziyesine katıldı.

Siroz Kanseri sonucu hayatını kaybeden Sezai Eprem (52) merkez Yenişehir İlçesinde bulunan Kavar Yolaçtı Köyü Taziye Evine gelen Sağlam, merhumun yakınları tarafından karşılandı.

Taziyede merhumun ruhuna Fatiha okuyan Sağlam, ailesi ve yakın akrabalarına başsağlığı ve sabır dileklerinde bulundu.

Taziye evinde kısa bir konuşma yapan Genel Başkan Yardımcımız Vedat Turgut, merhum gibi bir gün kendilerinin de vefat edeceğini ve insanların kendileri için de toplanıp rahmet dileklerinde bulunacaklarını hatırlattı.

“Ölüm gelmeden önce tefekkür edelim”

Taziyede toplananları ölüm gelmeden önce düşünmeye davet eden Turgut, “O gün gelmeden gelin beraber düşünelim, tefekkür edelim. Bu dünyaya niçin geliyoruz? Kısa bir süre kaldıktan sonra gidiyoruz. Bunun hikmeti nedir beraber tefekkür edelim. Allah, ‘insanları ve cinleri bana kulluk etsinler diye yarattım’ diyor. Yaratılış gayemiz işte budur. Rabbim bu bilinçle hareket eden kullarından eylesin.” diye konuştu.

Genel Başkanımız İshak Sağlam’a, Genel Başkan Yardımcılarımız Zekeriya Yapıcıoğlu, Vedat Turgut, Gençlik Kolları Başkanımız Yasin Güzel ve partililer eşlik etti.

DİYARBAKIR İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI