Akçakale ilçe Başkanlığımızdan esnaf ziyareti

Akçakale ilçe Başkanlığımızdan bir heyet ilçe esnafını ziyaret ederek, esnafın sıkıntı ve taleplerini dinledi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Akçakale ilçe Başkanımız Halil Aydın ve beraberindeki heyet, ilçe esnafını ziyaret ederek, esnafın sıkıntı, sorun ve taleplerini dinledi.

Beraberindeki heyet ile beraber Akçakale Aşağı Çarşı esnafını ziyaret eden Aydın, ziyaretler sonrası basına değerlendirmelerde bulundu.

Esnaf ziyaretleri kapsamında İstasyon Caddesi Aşağı Çarşı esnafını ziyaret ettiklerini belirten Aydın, hemen her hafta ilçe esnafını ziyaret ederek, esnafın sesi olmaya gayret ettiklerini söyledi.

Esnafın sorun, sıkıntı ve taleplerini dinleyerek not ettiklerini ve bu sorunların çözümü için yetkilileri harekete geçirmeye çalıştıklarını belirten Aydın, bundan sonraki çalışmaları ile halkın sesi olmaya devam edeceklerini söyledi.

İlçede, Gümrük Kapısı gibi bir avantaja sahip olmalarına rağmen bazı sıkıntılardan dolayı esnafın bu imkandan istifade edemediğini ve ciddi bir mağduriyet yaşadığını belirten Aydın, “Esnafımızın bu sıkıntılı durumunu gördükçe üzülüyoruz. İnşallah gerekli merciler bu konuda daha duyarlı davranırlar.” dedi.

ŞANLIURFA İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI