"Asıl başarı istikamet üzere kalabilmektir"

Genel Başkanımız Sayın İshak Sağlam, İstanbul İl ve İlçe Teşkilatlarımızın toplantısında yaptığı konuşmada, asıl başarının istikamet üzerinde sabit kalabilmek olduğunu söyledi.

/ GENEL BAŞKAN / Küçült | Büyüt

Genel Başkanımız Sayın İshak Sağlam, yeni dönemde sürdürdükleri parti çalışmaları kapsamında İstanbul İl ve İlçe Teşkilatlarımızla bir araya geldi.

Partimizin çalışma prensipleri ve dikkat edilecek hususlar hakkında konuşan Genel Başkanımız Sayın İshak Sağlam, çalışmalarda kardeşlik hukukunu göz önünde bulundurarak hareket edilmesi gerektiğine vurgu yaptı.

Bağcılar İlçe Başkanımız Burhanettin Manas’ın Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan toplantıda konuşan Sağlam, kongre sonrasında gündeme gelen ve yeni dönemde yol haritalarının ne olacağı ile ilgili sorulan sorulara cevap olarak şunları söylediğini hatırlattı:

"Partimizin şahıslara bağlı olmadığını, ilkeler üzeri siyaset yapan bir parti olarak önceki arkadaşlarımızın bıraktığı yerden devam edeceğimizi söylemiştik. Eksikliklerimizi tamamlayarak, belki daha çok koşturarak faaliyetlere hız kazandırmaya çalışacağız."

Parti olarak bir aile olduklarını ve aile içerisinde gerekli sevgi, saygı, gayret, fedakârlık ve dayanışmanın en güzel örneklerinin gösterilmesi gerektiğini belirten Sağlam, "Asıl başarı istikamet üzere kalmaktır. Doğru şeyler yaparak halka hizmet etmek gerekiyor. İlkelerimizle, parti programımızla halkımıza gidip misyonumuzu anlatırsak HÜDA PAR'ın yönetim anlayışıyla tanıştırma fırsatını elde ederiz." şeklinde konuştu.

Mart 2019 yerel seçimlerle ilgili izlenecek strateji konusunda İstanbul teşkilatımızı dinleyen Sağlam, çalışma esasları ve ilkeleri üzerine konuştu.

İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI

 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI