Viranşehir İlçe Başkanlığımızdan esnaf ziyareti

Viranşehir İlçe Başkanlığımızdan bir heyet, esnafı ziyaret ederek sıkıntı ve taleplerini dinledi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Viranşehir İlçe Başkanımız Yakup Esmer ve beraberindeki heyet ilçe esnafını ziyaret ederek sorun sıkıntılarını dinledi, taleplerini kulak verdi.

Derik Caddesi esnafının sıcak ilgisiyle karşılanan Esmer,  ziyaret sonrası esnafın sorun, sıkıntı ve taleplerinin yetkililer tarafından görmezlikten gelinmemesi gerektiğini belirterek yetkililere çağrıda bulundu.

İlçe esnafının sorunlarını basına değerlendiren Esmer,  “HÜDA PAR İlçe Teşkilatı olarak esnafımıza yönelik ziyaretlerimizi aksamadan devam ediyor. Derik Caddesi esnafımızı bu hafta ziyaret ederek sıkıntılarını dinledik, taleplerine kulak verdik.  İlçemizin bir türlü giderilemeyen sorunu ve en önemli sıkıntısı elektrik kesintileri. Bu durumdan birçok esnaf kardeşimiz rahatsız. Özellikle çarşı merkezinde, yer altına döşenen elektrik hatlarının üzerlerinin kapatılmaması esnafımızı çok mağdur ediyor. Bir diğer husus ise, çok yüksek geldiği belirtilen elektrik faturaları. Esnaf kardeşlerimiz, bu gibi sıkıntılarının bir an önce giderilmesini talep edilmektedirler.” ifadelerini kullandı.

Viranşehir İlçe Teşkilatı olarak, esnafın sıkıntılarını dile getirmeye devam edeceklerini belirten Esmer, “Buradan yetkililere sesleniyoruz! Esnafımız başta olmak üzere vatandaşlarımızın yaşadığı sıkıntıları ve mağduriyetlerini bir an önce giderin.” dedi.

ŞANLIURFA İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI