Ağrı İl Teşkilatımız esnafın sorunlarını dinledi

Ağrı İl Başkanlığımızdan bir heyet esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinlediler.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Ağrı İl Başkanımız Ahmet Karhan ve beraberindekiler işyeri dolaşarak esnafla muhabbet ettiler. Ziyaretler sırasında Cumhuriyet Caddesi’nde başlatılan çalışmalardan mustarip olduklarını belirten esnaflar, çalışmaların zamansız yapıldığından dolayı kendilerinin mağdur olduklarını belirttiler.

Ziyaretten sonra bir açıklama yapan Ağrı İl Başkanımız Ahmet Karhan, çalışmaların iş sezonunda başlatılmasının yanlış olduğunu, zor durumda olan esnafın bu şekilde daha da zorlandığını belirtti.

Ahmet Karhan, "Caddede yapılan çalışmadan esnafımız rahatsız. Esnaf, çalışmanın son bahar ayına denk getirildiğini belirtiyor. Yapılan çalışmadan dolayı işyerinde bulunan malzemeler sürekli olarak toz içinde kalıyor maalesef. Dövizdeki artış nedeni ile baya mağdurdurlar, bunun üzerine bu çalışmanın yapılması baya sıkıntı oluyor. Esnafımız çalışmanın akşam yapılması gerektiğini belirtiyor. İyi bir kadro ile geceden işler yapılması gündüz rahat bir şekilde işyerlerimizi açılması yönünde talebi var esnafın. Yetkililerde bu durumu dikkate almalılar."  dedi.

AĞRI İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI