Eskişehir İl Başkanlığımızdan esnaf ziyaretleri

Eskişehir İl Başkanımız Orhan Dikgöz, beraberindeki heyetle birlikte kentteki esnaf, kurum ve basını ziyaret ettiler.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Eskişehir İl Başkanımız Orhan Dikgöz, beraberindeki heyetle birlikte kentte ziyaretlerini sürdürüyor. Kentte faaliyet yürüten Sakarya Gazetesini ziyaret eden heyet, ardında Çifteler İlçe Müftüsü Asım Ceylan’ı makamında ziyaret etti.

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette Dikgöz, partimizin programı ve çalışmaları hakkında bilgi vererek, fikir alışverişinde bulundu.

Kendilerine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Müftü Asım Ceylan, geçtiğimiz hafta yapılan 3’ncü olağan büyük kongremizin hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak, bundan sonraki çalışmalarda başarılar diledi.

İlçe müftülüğü ve basın ziyaretinin ardında Dikgöz, beraberindeki heyetle birlikte esnaf ziyaretini yaparak, esnafın sorun ve taleplerini dinledi. Ziyaretin ardında gazetecilere açıklamada bulunan Dikgöz, hassas bir süreçten geçtiklerini hatırlatarak, bundan sonrada çalışmalarını daha da artırarak sürdüreceklerini belirtti.

Dikgöz, “İçerisinde bulunduğumuz süreç hassastır. Özellikle ekonomi anlamda esnafımızın zorluklar yaşadığını görüyoruz. Hem esnafımızın sorunlarına çözüm bulmak, hem de ülke sorunlarının çözümü noktasında çalışmalarımızı yürütüyoruz. Fikir ve çözüm önerilerimizi ortaya koymaya çalışıyoruz. Gördüğümüz yanlışların düzeltilmesi için gayret gösteriyoruz. Özellikle ilimizin eksiklerini tespit etmeye ve bu eksiklikleri gidermenin gayreti içindeyiz. Ziyaretlerimiz aralıksız devam edecektir.” dedi.

ESKİŞEHİR İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI