​Genel Başkanımız Sağlam'dan "yerel seçim" açıklaması

Genel Başkanımız Sayın İshak Sağlam, "Genel İdare Kurulumuzu toplayıp önümüzdeki seçimlerle alakalı olarak yapacaklarımızı masaya yatıracağız. Teşkilatlarımızda alacağımız değerlendirmeleri yürürlüğe koyacağız." dedi.

/ GENEL BAŞKAN / Küçült | Büyüt

"Dürüst Siyaset Gerçek Adalet" sloganıyla Ankara’da gerçekleştirilen partimizin 3. Olağan Büyük Kongresinde yapılan oylama sonucunda yeni dönemde partimizin genel başkanlık görevine seçilen Avukat İshak Sağlam, yerel seçimle ilgili ilk değerlendirmesini yaptı.

"İnşallah bayrağı devralacağız. Bayrağı devraldıktan hemen sonra Genel İdare Kurulumuzu toplayıp önümüzdeki seçimlerle alakalı olarak yapacaklarımızı masaya yatıracağız." diyen Sağlam, "Partimizin bundan sonraki aşamada halkımıza daha çok hizmet etmek için yapılması gerekenleri bir bir yazıp süreci değerlendirmeyi düşünüyoruz. Halkımızın desteği, arkadaşlarımızın gayret ve fedakârlığıyla halkımıza hizmet yolunda çok iş başaracağımıza inanıyorum." ifadelerini kullandı.

“Türkiye’nin her il ve ilçesinde teşkilatlanmayı düşünüyoruz”

Sağlam, "Şu anda bir yerel seçim sürecine girmiş bulunuyoruz. Öncelikli olarak yerel seçimlerle alakalı olarak teşkilatlarımızda alacağımız değerlendirmeleri yürürlüğe koyacağız. Biz Türkiye’nin her il ve ilçesinde teşkilatlanmayı düşünüyoruz. İnşallah bu seçim sürecinden sonra da bu konudaki eksikliklerimiz varsa onları tamamlamak için bir adım daha ileriye götürme gayreti içerisinde olacağız." değerlendirmesinde bulundu.

Sağlam, şartların zor ve sıkıntıların olduğunu dile getirerek, teşkilatlarına, "Daha çok çalışacağız, daha çok fedakârlıkta bulunacağız ki bu arayı kapatalım." mesajını verdi.

HÜDA PAR GENEL MERKEZİ

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI