“Adaletin istisnası olmaz!”

Enis Berberoğlu'nun serbest bırakılmasına ilişkin değerlendirmede bulunan Genel Başkanımız Sayın Mehmet Yavuz, "Adaletin istisnası olmaz! Olursa zulüm olur." dedi.

/ GENEL BAŞKAN / Küçült | Büyüt

"Siyasal veya askeri casusluk" suçundan hükümlü bulunan CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun serbest bırakılmasına ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yapan Genel Başkanımız Sayın Mehmet Yavuz, toplumun yargı kurumuna olan güvenini tesis edecek adımlara ihtiyacı olduğunu söyledi.

İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından 25 yıl hapis cezasına çarptırılan ve mahkemede tutuklanmasına karar verilen Berberoğlu'nun tahliye edilmesine değinen Yavuz, "Milletvekili ya da başka bir imtiyazlıya tanınan hak, başkalarından esirgeniyorsa adalete istisna konuluyor demektir." değerlendirmesinde bulundu.

Yavuz, “Toplumun yargı kurumuna olan güvenini tesis edecek adımlara ihtiyaç var. Milletvekili ya da başka bir imtiyazlıya tanınan hak, başkalarından esirgeniyorsa adalete istisna konuluyor demektir. Adaletin istisnası olmaz! Olursa zulüm olur! Zulüm ile abad olunmaz!” dedi.

HÜDA PAR GENEL MERKEZİ

 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI