Genel Başkanımızdan mağdur oduncu pazarı esnafına ziyaret

Genel Başkanımız Sayın Mehmet Yavuz, yangında iş yerleri zarar gören Şanlıurfa Oduncu Pazarı esnafını ziyaret etti.

/ GENEL BAŞKAN / Küçült | Büyüt

Genel Başkanımız Sayın Mehmet Yavuz, beraberindeki heyet ile birlikte Kurban Bayramı’nın 3. Günü Oduncu Pazarı’nda çıkan yangında iş yerleri zarar gören esnafı ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Şanlıurfa’ya gelen Yavuz, Oduncu Pazarı’nda iş yerleri zarar gören esnafı ziyaret etti. Beraberindeki heyet ile birlikte yanan iş yerlerinde incelemelerde bulunan Yavuz, yangında can kaybının olmamasının teselli noktasında büyük bir önem arz ettiğini ifade etti.

Yavuz, esnafa bu akşam saat 20.30’da çıkacağı TV programında bu konuyu dile getirerek yetkililere, biran önce mağduriyetlerin giderilmesi noktasında çağrıda bulunacağını söyleyerek buradan ayrıldı.

Yavuz’a Genel Merkez istişare Kurulu Üyemiz Süleyman Atmaca, İl Başkanımız Basri Demir, İlçe Başkanlarımız ve üyelerimiz eşlik etti.

Kavakçılar ve Hızarcılar Dernek Başkan Yardımcısı Said Bilekçi, yangında 17 iş makinesinin kullanılamaz hale geldiğini, 4 iş yerinin tamamen yıkıldığını, 2 iş yerinde ise büyük çaplı hasar olduğunu söyledi.

Öte yandan esnaf, yetkililerden yangında hasar gören iş yerlerinin hasar tespitinin biran önce yapılıp, iş yerlerinin tekrar ayağa kaldırılması talebinde bulundu.

ŞANLIURFA İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI