“Katiller yetiştiren bu çürük sistemi kutsamaktan artık vazgeçin”

Genel Başkanımız Sayın Mehmet Yavuz, hunharca öldürülen küçük Eylül’ün ve Ağrı’nın Bezirhane köyünde ölü olarak bulunan Leyla Aydemir’in, çürük sistemin kurbanı olduğunu söyledi.

/ GENEL BAŞKAN / Küçült | Büyüt

Genel Başkanımız Sayın Mehmet Yavuz, Ankara’nın Polatlı ilçesinde hunharca katledilen küçük Eylül’ün ve günler sonra Ağrı’nın Bezirhane köyünde ölü olarak bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir’in ailelerine sabır temennisinde bulundu.

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Yavuz, “Bunlar, Burkina-Faso’nun eğitim sisteminde yetişmedirler. Bunlar sizin eseriniz!” dedi.

İdeolojik dayatmalarla bugüne kadar getirilen ve her alanda korkunç arızalar çıkaran mevcut sistemden vazgeçilmesi gerektiğinin altını çizen Yavuz, devlet erkânına da seslenerek “Bu çürük sistemi kutsamaktan artık vazgeçin ve ‘devletin dini adalet’ meşru ve makul bir çizgiye gelin.” dedi.

Bu canilerin sistemin eseri olduğunu söyleyen Yavuz, “Acının adı Eylül’dü, şimdi Leyla. Ailelere sabır ver Ya Rab! Sebep-sonuç denkleminde bizleri sonuçlara mahkûm etmeye çalışan ey sistemin sahipleri! Bu katiller, bu canavarlar, isimlerinin önünde Prof. veya koca koca unvanlar bulunan nitelikli dolandırıcılar, gangsterler, yolsuzlar, hırsızlar, arsızlar, hayâsızlar ve daha niceleri. Bunlar, Burkina-Faso’nun eğitim sisteminde yetişmedirler. Bunlar sizin eseriniz!” ifadelerini kullandı.

“Katiller yetiştiren bu çürük sistemi kutsamaktan artık vazgeçin”

Sistemin onulmaz yaralar açtığını sözlerine ekleyen Yavuz, “İdeolojik dayatmalarla bugüne kadar getirdiğiniz, ancak her alanda korkunç arızalar çıkaran ve bağrımızda onulmaz yaralar açan bu çürük sistemi kutsamaktan artık vazgeçin ve ‘devletin dini adalet’ meşru ve makul bir çizgiye gelin.” dedi.

“Çözüm üretmeye, sistemi ıslah noktasında her türlü katkıyı vermeye hazırız”

Eğitim sisteminin bütünüyle değiştirilmesi çağrısında bulunan Yavuz, “Çözüm üretmeye, sistemi ıslah noktasında her türlü katkıyı vermeye hazırız. Ve bir ilk adım olarak her şeyi hıza, hazza ve çıkara endeksleyen; nihilist, hedonist ve deist bireyler yetiştiren; acıma ve merhamet duygularını yok eden; toprağımıza, insanımıza, inanç ve kültür kodlarımıza yabancı bu başıbozuk eğitim sistemini bütünüyle değiştirin!” şeklinde konuştu.

HÜDA PAR GENEL MERKEZİ

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI