"Halkın oyunu çantada keklik görüyorlar"

Ağrı Milletvekili Adayımız Özmen, halkın oylarıyla sefa sürenlerin oyları çantada keklik olarak gördüklerini söyledi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Seçim çalışmasına devam Ağrı İl Teşkilatımız, bu kapsamda Ağrı merkez, ilçeler ve bağlı köylerde kapı kapı dolaşarak, Genel Başkanımız Mehmet Yavuz'un kaleme aldığı mektubu, amaçlarını anlatan el broşürlerini halka dağıtarak destek talebinde bulundu.

Çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Ağrı Milletvekili Adayımız Doğan Özmen, yanlışta ısrar edenlere ‘dur’ denmesi vaktinin geldiğini söyledi.

Kimsenin alternatifsiz olmadığını ifade eden Özmen, halkın oylarıyla sefa sürenlerin oylarını çantada keklik olarak gördüklerini belirtti.

Özmen, "Biz muhabbet tellallarıyız. Biz aşk, sevda, dava ehliyiz. Bu sevdadır bize haziran sıcağında sarp dağları aştıran, bu aşktır bizi uykusuz bırakan, bu davadır bizi bir araya getiren." dedi.

"Halkın oyunu çantada keklik görüyorlar"

Yanlışta ısrar edenlere ‘dur’ denilmesi vaktinin geldiğini dile getiren Özmen, "Biz çaresiz, sahipsiz olmadığımız gibi, oylarımızla sefa sürenler de alternatifsiz değil. Halkı her durumda kendi tabanı gören, halkın oylarını çantada keklik görenlere, ‘ben kimleri aday gösterirsem halk destekler’ diyenlere kimi zaman sarı kart göstermiş olabilirsiniz. Ama yanlışta ısrar edenlere kırmızı kart göstermenin zamanı gelmiştir artık." ifadelerini kullandı.

"Allah'ın izniyle çok güzel bir noktadayız"

Mevcut siyasetin insanlara bıkkınlık verdiğini vurgulayan Özmen, sözlerine şöyle devam etti:

"İnşallah bu sefer farklı olur. Siyasetin havası, rengi, üslubu değişecek. Bugüne kadar milletimizin şikâyet ettiği bu üslup, o hava yerini daha güzel, renkli, doğru bir tarza bırakacak. Öyle umut ediyorum. Bu beklenti yüksek. İnşallah bu beklenti fiiliyata dökülür. Hem Ağrı hem de bütün olarak memleket ve insanlarımız kazanır. Bu önümüzdeki 24 Haziran Pazar günü meyvelerini, semereyi toplama günüdür. O semerenin kaybolmaması adına kadın erkek, genç ve saçı sakalı ağarmış ağabeylerimden istirhamım var. Bu havaya bakıp bu iş tamam deyip gevşemeyin. Allah'ın izniyle çok güzel bir noktadayız. Önceki seçimlere göre farklı bir hava var."

AĞRI İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI