“Halkımız Pazar günü HÜDA PAR'ı unutmayacak”

Gaziantep Milletvekili Adayımız Mustafa Bozkurt, halkın Pazar günü partimizi unutmayacağını söyledi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Seçim çalışmalarına devam eden Gaziantep Milletvekili Adayımız Mustafa Bozkurt, Fıstıkçılar Sitesi esnafını ziyaret ederek, 24 Haziran seçimleri için destek istedi. Ziyarette yoğun ilgiyle karşılanan Milletvekili Adayı Bozkurt, esnaflarla tek tek ilgilenip sohbet etti.

Partimizin amacını ve meselelere bakış açısını anlatarak esnaftan destek talebinde bulunan Bozkurt, esnafın sıcak ve samimi ilgisiyle karşılandı.

Esnaf, yaşadıkları ekonomik sıkıntıları ve sorunlarını Bozkurt’a anlatarak, sorunlarının çözümü için konuya eğilmesini istedi.

Ziyaretlerinden dolayı Bozkurt’a teşekkür eden esnaf, adaylarımıza destek vereceklerini ve mecliste görmek istediklerini söyledi.

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Bozkurt, her geçen gün partimize olan teveccühün giderek daha çok arttığını belirterek, “İnşallah Pazar günü halkımız HÜDA PAR'ı unutmayacaktır.” dedi.

“HÜDA PAR’a destek sözünü verdiler”

Esnafın partimizi mutlaka mecliste görmek istediklerine dikkat çeken Bozkurt, şunları söyledi:

“Seçime sayılı gün kaldı. Biz de çalışmalarımızı artırdık. Esnaftan hep şunu gördük. Gerçekten bundan böyle mecliste bir değişikliğin yapılmasını, artık farklı simaların mecliste olması gerektiği kanaatini gördük. Ziyaret ettiğimiz esnaflar hep bunu dile getiriyor. HÜDA PAR’a destek sözünü verdiler. HÜDA PAR’ın muhakkak mecliste olmasını arzu ettiklerini dile getirdiler.”

Halkın sadece dünyevi hizmetleri istemediğimizi, aynı zamanda uhrevi hizmetleri de talep ettiğimizi vurgulayan Bozkurt, “Halkımız bundan dolayı HÜDA PAR’ı mecliste görmek istiyor. Biz de halkımızın inançlarının, örf ve adetlerinin, kültürlerinin ve sosyal dokularının dikkate alınması ifade ettik.” ifadelerini kullandı.

“Esnaf özellikle uyuşturucudan çok şikâyetçi”

Bozkurt, yaptıkları ziyaretlerde esnafın ekonomik sıkıntıların yanı sıra uyuşturucu başta olmak üzere içki, kumar ve zina gibi bu toplumun inancıyla uyuşmayan bu tür kötülüklerden de yakındığını dile getirdiklerini belirterek, şunları söyledi:

“Esnaf özellikle gençliğin durumundan çok şikâyetçi oldular. Özellikle de uyuşturucudan çok şikâyetçi oldular. Biz de onlara ‘İnşallah HÜDA PAR bu arzularınızın sesi olacaktır. Bunları gür bir şekilde mecliste dile getirecektir. Bunların savunucusu olacaktır’ dedik. “HÜDA PAR’ın faiz, zina, içki ve kumar gibi toplum için büyük bir ifsat olan cürümlere karşı set olacaktır.” Diyen Bozkurt, bunlar için önleyici tedbirler alınacağını söyledi.

Bozkurt, “Bu toplumun geleceği olan gençleri bu bataklığın içerisinde bırakmayacağımızı ve sahipleneceğimizi söyledik. İnşallah bunlar için önleyici tedbirler alacağız. Bu toplumun geleceği olan gençleri bu bataklığın içerisinden bırakmayacağımızı, sahipleneceğimizi onlara bu ülkenin insanlarının gerçek değeri olan İslam ile tanıştıracağımızın vaadini verdik. Esnafın gerçekten çok güzel bir desteği vardı. Onlara inşallah Pazar günü HÜDA PAR'ı unutmamalarını, HÜDA PAR’ın mutlaka mecliste olması gerektiğini talep ettik.” ifadelerini kullandı.

GAZİANTEP İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI