“HÜDA PAR’dan seçim konvoyu”

Mardin Milletvekili Adayımız Mahmut Kılınç, 25 Haziran sabahı partimizin çok iyi bir netice elde etmesini dilediğini belirterek, daha fazla gayret gösterilmesi çağrısında bulundu.

/ ETKİNLİKLER / Küçült | Büyüt

Mardin milletvekili adaylarımız Mahmut Kılınç ile İsmail Sezgin, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında kalabalık bir araç konvoyuyla Artuklu, Kızıltepe, Derik ve Mazıdağı ilçe merkezleri ile köylerinde halkı selamladı.

Halkın yoğun ilgi gösterdiği konvoyumuz, yol güzergâhında bulunan ilçe ve köylerdeki vatandaşları selamladı.

Konuya ilişkin gazetecilere açıklamada bulunan Mardin Milletvekili Adayımız Mahmut Kılınç, konvoya eşlik eden tüm katılımcılara teşekkür ederek, 24 Haziran öncesi herkesin daha fazla gayret göstermesi çağrısında bulundu.

Milletvekili adayımız Kılınç, “24 Haziran Pazar günü yapılacak genel seçim çalışmaları kapsamında bugün il ve ilçe teşkilatlarımız, üye ve gönüldaşlarımızla birlikte konvoy şeklinde geniş bir tur attık. İlk önce Artuklu ilçemizin Ortaköy, Gökçe, Kumlu, Elbeyli ve diğer bazı köyleri konvoy eşliğinde ziyaret ettik. Ardından Kızıltepe, Derik ve Mazıdağı ilçelerimizi konvoy eşliğinde ziyaret ettik. Yolda karşılaştığımız ya da gittiğimiz köylerde yoğun bir teveccüh vardı. 24 Haziran 2018 seçimleri kapsamında HÜDA PAR’a bölge halkı tarafından büyük bir teveccüh var. Bizde bu yoğun teveccühe karşı inşallah meclise gittiğimizde halkımızı mahcup etmeyeceğiz ve aramızda duvar örmeyeceğiz. Konvoya katılan üyelerimiz ve gönüldaşlarımız olmak üzere tüm katılımcılara partim adına herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tüm kardeşlerime şunu söylüyorum; daha fazla gayret göstereceğiz ve inşallah umuyoruz ki 25 Haziran sabahı HÜDA PAR’ın zaferini konvoy eşliğinde kutlayacağız.” diye konuştu.

MARDİN İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI