“Projelerimiz halkı ötekileştiren değil birleştirme, kucaklama üzerinedir”

Van Milletvekili Adayımız Sivi, “Bizim projelerimiz tamamen halkın fıtratına uygun, insanı ötekileştiren, dışlayan değil, bilakis birleştiren ve kucaklayan bir temel üzere kuruludur.” dedi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

27’nci Dönem Van milletvekilleri adaylarından Faruk Tasan, Selim Sivi ve Muzaffer Balıkçı, merkeze bağlı mahalleleri ziyaret ederek destek talebinde bulundu.

Seçim çalışmaları kapsamında Van merkez ve Gürpınar ilçelerine bağlı bazı mahallelere ziyarete giden Van milletvekili adaylarımız, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi.

Yaklaşan seçimlerden dolayı destek talebinde bulunan Milletvekili Adayımız Selim Sivi, ziyarette partimizin amaç ve gayelerini anlattı.

Toplumun her kesimine ulaşmaya çalışıldığını belirten Sivi, “Amaçlarımızı ver projelerimizi halkımıza anlatmaya devam ediyoruz. Amacımız, toplumun her ferdine davamızı ve gayelerimizi ulaştırmaktır. Zaten bizim projelerimiz tamamen halkın fıtratına uygun, insanı ötekileştiren, dışlayan, iten değil, bilakis birleştiren ve kucaklayan bir temel üzere kuruludur.” dedi.

“Halkımız için yapacak hizmetlerimiz var”

Gürpınar ilçesine bağlı bazı mahallerde halkla buluşan Milletvekili Adayımız Muzaffer Balıkçı, toplumun partimizi tanıdıkça desteklediğini belirtti.

Balıkçı, “Biz HÜDA PAR’ı anlattıkça halk seviyor. Çünkü HÜDA PAR yerli ve bu halktan oluşan bir partidir. Halkımız için yapacak hizmetlerimiz var. Bölgemizin kalkınması için halkımıza hizmet etmeye adayız. Toplumun sosyal ve kültürel yapısıyla tamamen zıt olanların halkımıza verecekleri hiçbir hizmet olamaz. İşte HÜDA PAR’ın diğer partilerden farkı budur.” diye konuştu.

VAN İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI