Batmanlılar Gök'ün mitingine davet edildi

Batman halkı, desteklediğimiz Bağımsız Milletvekili Adayı Aydın Gök’ün bugün yapacağı seçim mitingine davet edildi.

/ ETKİNLİKLER / Küçült | Büyüt

24 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanı ve 27’nci Dönem Milletvekili Genel Seçimine sayılı günler kalırken adaylar seçim öncesi son hazırlıklarını yapıyor. Batman Bağımsız Milletvekili Adayı Aydın Gök de bu kapsamda bugün bir miting yapacak.

21 Haziran Perşembe günü 16 Mayıs Şehir Stadı önünde Aydın Gök’ün yapacağı mitinge Batman halkı, İl Başkanımız Davut Şahin, Kadın Kolları Başkanımız Şükran Özdemir ile bayan ve erkelerden oluşan partililerimiz tarafından dağıtılan broşürlerle davet edildi.

İl teşkilatımız, Gülistan Caddesi ile Turgut Özal Bulvarı boyunca esnaf ve yoldan geçen halka mitinge ait el broşürleri dağıtarak mitinge davet etti.

Davetiye dağıtımı sonrası açıklamada bulunan İl Başkanımız Davut Şahin, tüm Batmanlıları bugün yapılacak olan Aydın Gök’ün seçim mitingine davet etti.

Şahin, “HÜDA PAR il teşkilatı olarak halkımızı gezdik. Bağımsız aday Doktor Aydın Gök’ü desteklemek üzere halkımıza bugün ki miting için broşür verdik. Aydın Gök’ün mitingi bugün saat 17.30’da 16 Mayıs Şehir Stadı önünde olacak. HÜDA PAR olarak bağımsız aday Aydın Gök’ü destekliyoruz. Tüm Batmanlı hemşerilerimizi Sayın Aydın Gök’ün mitingine davet ediyoruz.” dedi.

BATMAN İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI