“İnşallah Aydın Gök’ü meclise göndereceğiz”

Batman Kadın Kolları Başkanlığımızdan oluşan bir heyet, Batman Bağımsız Milletvekili Adayı Aydın Gök’e destek toplamak için bir dizi ziyaretlerde bulundu.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Önümüzdeki Pazar günü yapılacak genel seçimlerde desteklediğimiz Batman Bağımsız Milletvekili Adayı Aydın Gök’e destek toplamak için Batman Kadın Kolları Başkanımız  Şükran Özdemir ve beraberindeki heyet bir dizi ziyaretlerde bulunarak halktan destek istedi.

Akraba, tanıdık ve ev ziyaretlerinin ardından Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile Batman Bölge Devlet Hastanesi’nde yatmakta olan hasta, hasta yakınları ve sağlık çalışanlarını ziyaret eden heyet, Aydın Gök ile ilgili tanıtıcı broşür ve örnek oy pusulası dağıttı.

Yapılan ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan Batman Kadın Kolları Başkanımız Şükran Özdemir, önümüzdeki milletvekili seçimleri için pazar gününe kadar aralıksız çalışacaklarını söyledi.

Özdemir, “Kadın kolları olarak yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Partimiz kurulduğu ilk günden beri çalışıyoruz. İlk seçimlerde gittiğimiz kapılardan belki bize oy vermediler; ama bugün gittiğimiz herkesten destek alıyoruz. Aralıksız çalışarak hiç boş durmuyoruz. Akraba, komşu ve dostlarımızı ziyaret ediyoruz ve Allah’ın (Celle Celaluhu) izniyle ziyaret ettiklerimizden teveccüh görüyoruz.” dedi.

“Hiç durmadan çalışacağız”

Ev ve akraba ziyaretlerinin ardından Batman’daki hastanelerde ziyaretlerine devam ettiklerini belirten Özdemir, “Geçtiğimiz günlerde Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ziyaret ettik. Bugünde ziyaretlerimize Batman Bölge Devlet Hastanesinde devam ettik. Burada hasta, hasta yakınları ve sağlık çalışanlarını ziyaret ettik. Allah’ın (Celle Celaluhu) izniyle pazar gününe kadar hiç durmadan çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

Herkesten Aydın Gök için destek beklediğini vurgulayan Özdemir, “Her gittiğimiz kapıda adayımızın hem dünya hem de ahiret için doğrusu olduğunu söylüyoruz. Herkeste buna katılıyor. Çoğu zaman güzel teveccühlerle karşılıyoruz. İnşallah adayımızı meclise göndereceğiz.” diye konuştu.

BATMAN İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI