“HÜDA PAR sorunları tespit edip çözüm üreten tek partidir”

Muradiye ilçesine bağlı mahalleleri ziyaret edip destek talebinde bulunan Van milletvekili adayımız Tasan, “HÜDA PAR, halkın sorunlarını en iyi şekilde tespit edip çözüm üreten tek partidir.” dedi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

27’nci dönem Van milletvekili adaylarımızdan Faruk Tasan, beraberindeki heyetle Muradiye ilçesine bağlı Sürüyolu, Kuşçu, Esenkoç, Otlakbaşı, Doğangün, Sarımehmet ve Akbulak mahallelerinde ziyaretlerde bulunarak vatandaşlardan destek talebinde bulundu.

Ziyaretler sonrası açıklamalarda bulunan milletvekili adayımız Tasan, partimizin halk için bir umut haline geldiğini söyledi.

Bölge sorunlarını en iyi bilen partimiz olduğuna işaret eden Tasan, “Bugün, Muradiye ilçemize bağlı yaklaşık on mahallemizi ziyaret ederek halkımızdan destek talebinde bulunduk. HÜDA PAR’a duyulan ihtiyaç günden güne hissediliyor. Teveccühlerin de günden güne arttığına şahit oluyoruz. Her gittiğimiz yerde halkımızın sevgi ve muhabbetiyle karşılaşıyoruz. Bu da gösteriyor ki HÜDA PAR halk için artık bir umuttur. Hesaplar HÜDA PAR’ın geleceği üzere planlanıyor. HÜDA PAR, bölgeyi en iyi analiz eden ve halkın sorunlarını en iyi tespit edip çözüm üreten belki de tek partidir.” ifadelerini kullandı.

“Gidilmedik yer bırakmayacağız”

Seçim çalışmaları kapsamında halka yönelik ziyaretlerine ağırlık verildiğini aktaran Tasan, “Mahalle, köy, ilçe demeden halkımızın kapısına gidip destek talebinde bulunuyoruz. Ziyaretlerimize ağırlık verdik. Çalmadık kapı, gidilmedik yer bırakmayacağız inşallah. Bizim sevdamız seçimden seçime değil, ebedidir.” diye konuştu.

VAN İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI