Genel Başkanımız Yavuz Gaziantep’e geliyor

Genel Başkanımız Mehmet Yavuz, il başkanlığımızın düzenleyeceği mitinge katılmak üzere Gaziantep’e geliyor.

/ ETKİNLİKLER / Küçült | Büyüt

Gaziantep İl Başkanımız Mehmet Nakşi Erat, 24 Haziran Seçim çalışmaları kapsamında 22 Haziran Cuma günü saat 17.00’de 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda Genel Başkanımız Mehmet Yavuz’un da katılımıyla bir miting düzenleyeceğimizi açıkladı.

Seçim çalışmalarına aralıksız devam ettiğimizi ifade eden Erat, Genel Başkanımız Mehmet Yavuz ve Gaziantep milletvekili adaylarımızın da katılımıyla miting düzenleyeceğimizi ve bu mitinge tüm Gaziantep halkının davet edildiğini belirtti.

Miting hazırlıklarına ve çalışmalarına başlandığını belirten Erat, “Bu miting ile ilgili biz 100 bin tane el ilanı bastırdık. Arkadaşlarımız bunu tüm esnafa dağıtıyorlar. Mitingimizle ilgili sivil toplum kuruluşları, sendikalar, esnaflarımızı ve halkımızı ciddi anlamda ziyaret edip davet ediyoruz ve mitingimize davet ediyoruz. Mitingimiz inşallah Demokrasi Meydanı'nda yapılacaktır. Mitingimize tüm Gaziantep halkını kadın, erkek, yaşlı, genç ve herkesi inşallah bekliyoruz. Mitingimize Sayın Genel Başkanımız Mehmet Yavuz katılacaktır.”dedi.

Partimizin adaleti ve insanı merkeze koyan bir siyasi parti olduğunu belirten Erat, “Dolayısıyla ben herkesin mutlaka tüm Gaziantep halkının Demokrasi Meydanı’na gelip bu cuma günü saat 17.00’de Genel Başkanımızı dinlemelerini istirham ediyorum. Mutlaka gelin bizi bizden öğrenin ve bizi bizden dinleyin. İnşallah çok hayırlı bir miting olacaktır. Halkımızın mutlaka bu mitinge gelip, Sayın Genel Başkanımızı dinlemelerini ısrarla istirham ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Halkın, beklentilerinin üzerinde bir teveccüh gösterdiğini belirten Erat, Gaziantep halkının Genel Başkanımız Mehmet Yavuz’u en iyi bir şekilde karşılayacağına inandığını ifade etti.

Erat, “Şu anda Gaziantep'te köy, ev ve esnaf ziyaretlerinde halkın, partimize inanılmaz bir teveccühü var. Bu teveccüh bizleri sevindiriyor. İnşallah bu teveccüh artarak ve büyüyerek devam eder. Allah'ın izniyle de bu teveccüh sandıklara da yansıyacaktır. HÜDA PAR’ı merak eden çok insan var. Bizi dinledikleri zaman amacımızı, hedeflerimizi öğrendikleri zaman ve özellikle parti programımızı okuduklarında ciddi anlamda etkileniyorlar. Çünkü HÜDA PAR’ın parti programı sadece siyasi bir parti programı değildir. HÜDA PAR’ın parti programı bir medeniyet projesidir. Bu münasebetle; tüm halkımızı bu mitinge davet ediyorum.” diye konuştu.

GAZİANTEP İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI