Adaylarımızın Şırnak’ta seçim çalışmaları sürüyor

Şırnak Milletvekili adayımız Emcet Yalçın, beraberindeki heyetimizle esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Şırnak Milletvekili Adayımız Emcet Yalçın, İl Başkanımız Abdullah Kılınç ve partililerimizden oluşan heyet, Sanat Sokağı ve Siirt Caddesi esnafını ziyaret ederek, esnafın sorun, sıkıntı ve taleplerini dinledi.

Esnafın yoğun teveccühüyle karşılaşan Yalçın sorun, sıkıntı ve taleplerini seçildikleri halde mecliste dile getireceğimizi belirterek, esnaftan destek talebinde bulundu.

Devletin üretime önem vermediği için esnafların iş yapamadığını, vatandaşlarında alışveriş yapamaz duruma geldiğini belirten Yalçın, Parti olarak üretime dayalı yerli ve milli bir ekonomi sistemi kuracağımızı vurguladı.

Adaylarımızdan “Geçmiş olsun” ziyareti

Şırnak milletvekili adaylarımız ve beraberindeki heyet, önceki gün Batman’dan Silopi’ye gelmek üzere yola çıkan ancak İdil’de geçirdikleri trafik kazası sonucu yaralanan Akyel ailesi fertlerini evinde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.  Ziyaretin ardından heyet, ilçeden ayrıldı.

Ziyarete, Şırnak milletvekili adaylarımız Nasuh Sevinik ile Emcet Yalçın, Şırnak İl Başkanımız Abdullah Kılınç, Cizre İlçe Başkanımız Ahmet Elçin, İdil İlçe Başkanımız Mehmet Hamit Ersoy ve Silopi İlçe Başkanımız Salih Gök katıldı.

ŞIRNAK İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI