“Halkımıza hizmet için ter döküyoruz”

Patnos ve Tutak ilçesinde esnaf ziyaretinde bulunan Ağrı Milletvekili Adayımız Gökhan, partimizin adil bir siyaset anlayışı ile halka hizmet etme noktasında ter döktüğünü söyledi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Ağrı milletvekili adaylarımız Şaban Gökhan, Burhan Aslan ve Doğan Özmen, beraberlerindeki heyetle Patnos ve Tutak ilçelerinde esnafı ziyaretinde bulundu.

24 Haziran Genel Seçimleri için destek talebinde bulunan milletvekili adaylarımız, esnafın sıcak ilgisiyle karşılandı.

Ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren kimi esnaf, gerçekleşecek seçimlerde partimize oy vereceğimizi ifade ettiler.

"Şehrin her tarafını gezdik"

Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan milletvekili adayımız Şaban Gökhan, partimizin adil bir siyaset anlayışı ile halka hizmet etme noktasında ter döktüğünü söyledi.

Gökhan, "Türkiye, baskın bir seçim sürecini atlatmaya çalışıyor. Bu kısa zaman zarfında şehrin her tarafını gezerek, HÜDA PAR'ın vizyonunu, misyonunu anlatıyoruz, halkımızı bilgilendiriyoruz. Hamdolsun halkımızın bu noktada bir teveccühü ile karşılaştık. Biiznillah, bu teveccühün oya dönüşeceği yönünde umutluyuz. Gerçek, adil, doğru bir siyaset anlayışıyla halkımıza güzel bir şekilde hizmet etme noktasında ter döküyoruz." dedi.

"Rabbim bize yanlış söyletmesin"

Seçimden seçime gezen bir parti olmadığmızın altını çizen Gökhan, "Türkiye'nin gündemini takip ediyoruz. Halkımızın yaşadığı sorun ve sıkıntıları, ekonomik sıkıntılar herkesin malumu. Ekonomik sıkıntılarının giderilmesi bir nebze olsun halkımıza rahatlama getirecektir. İnşallah bu noktada gerekli adımlar atılır. Rabbim, gösterdiğimiz çabanın karşılığını inşallah 24 Haziran seçimlerinde sandığa yansıtacaktır. Rabbim bize yanlış söyletmesin. Bu mazlum halka, millete kurtuluş nasip etsin. Seçimden seçime gezen bir parti değiliz. Her gün, her hafta, her ay halkımızın yanındayız ve bu seçimlerden sonra netice ne olursa olsun alanlardayız, sahalardayız, milletimizin yanındayız." ifadelerini kullandı.

AĞRI İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI