İlçe Başkanlığımızdan Doğubayazıt'ta bayramlaşma programı

Doğubayazıt ilçe teşkilatımız, Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenledi.

Doğubayazıt ilçe teşkilatımızın Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlediği bayramlaşma programına vatandaşlar ilgi gösterdi.

Doğubayazıt Mehmet Beyazıt Camii (Merkez Camii) avlusunda ikindi namazına müteakip gerçekleşen bayramlaşma programına, Ağrı Milletvekili Adayımız Cemal Arvas, parti üye ve gönüllülerimiz, çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Bayramlaşma programında kısa bir konuşma yapan Ağrı Milletvekili Adayımız Cemal Arvas, bayramların kardeşlik bağlarını kuvvetlendirmesi bakımından önemli olduğunu söyledi.

Tüm İslam âleminin bayramını tebrik eden Arvas, Müslümanların, İslam coğrafyasındaki sıkıntılardan dolayı Ramazan'ı da bayramı da buruk bir şekilde geçirdiklerini ifade etti.

Bayramların İslam âlemi içerisindeki olumsuzlukları gidermeye vesile olması temennisinde bulunan Arvas, "Muhterem Müslümanlar, hepinizden Allah razı olsun. Allah-u Teâlâ Ramazan boyunca tuttuğunuz oruçları kıldığınız nafile namazları, yaptığınız hayırları kabul etsin. Bu Ramazan Bayramı ümmete hayırlı kapılar açar inşallah. Ümmetin vahdeti ve kanayan yaralarımızın durması için vesile olur inşallah. Tekrar bütün ümmetin şehirlerimizin, beldelerimizin, köylerimizin bayramı mübarek olsun, kardeşliğe barışa mutluluğa huzura vesile olur inşallah." dedi.

Bayramlaşma programına katılan Doğubeyazıt İlçe Başkan Yardımcımız Hasan Gültekin de bayramların ümmetin buluşup kaynaşmasına vesile olduğunu belirtti.

Gültekin, "Elhamdülillah bayram bütün bereket ve güzelliği ile devam ediyor. Bugün düzenlenen bu güzel etkinlikte Doğubayazıtlı kardeşlerimizle bayramlaşıp kucaklaşma imkânı bulduk. Bu güzel ortamı bize yaşattıkları için kendilerine teşekkür ediyorum." diye konuştu.

AĞRI İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI