“Birinci hedefimiz, Allah’a hizmettir”

Ağrı milletvekili adayımız Gökhan, birinci hedeflerinin Allah’a hizmet olduğunu söyledi.

/ ETKİNLİKLER / Küçült | Büyüt

Ağrı il teşkilatımız tarafından bayramlaşma programı düzenledi. Programa, Ağrı milletvekili adaylarımız Şaban Gökhan, Burhan Aslan, Doğan Özmen ve vatandaşlar katıldı.

Programda bir konuşma yapan milletvekili adayımız Şaban Gökhan, mübarek bir iklimden geçildiğini ve bunun üzerine bolca tefekkür edilmesi gerektiğini söyledi.

Gökhan, “Kardeşler bu cuma günü 2 bayramı bir arada idrak ettik. Hem mübarek cuma günü ve hemde Ramazan Bayramı olma hasebiyle, 2 bayramı bir arada idrak ettik. Mübarek bir iklimden geçtiğimiz süreçte bunları fırsat olarak değerlendirmemiz gerekir ve bunu hayatın bir bütününe yaymamız lazım.” dedi.

Ölümün sıkça hatırlanması gerektiğini söyleyen Gökhan, “Ölüm bir nasihattir. Sıkça ölümü anmamız lazım. Karşılaşacağımız ölümden ders alan, hesap yapan müminler, Allah’ın izni ile hata yapmazlar. Nihayetinde geçmişte içimizde olup da bugün aramızda olmayan kardeşlerimiz var. Sevdiğimiz bazı insanlar hayatlarını kaybedip aramızdan göçtüler. Bunu düşünelim. Dünya bizi aldatmasın.” diye konuştu.

“Bizim birinci hedefimiz, Allah'a, davasına, dinine hizmettir” diyen Gökhan, son olarak şunları söyledi: “Kardeşler olarak birbirimizi uyarmamız, birbirimizin hamisi olmamız lazım. Birçok fedakarlık  bizi bekliyor. Unutmayın ki, fedakârlarının hesabını tutanlar kahraman olamazlar. Bu vesile ile bayramınızı tebrik ediyor, Allah'ın bu bayramı hayırlara vesile kılmasını temenni ediyorum.”

AĞRI İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI