İlçe Başkanlığımız Silopi’de halkla bayramlaştı

Silopi İlçe Başkanlığımız tarafından Şırnak milletvekili adayımızın da katılımıyla bayramlaşma programı düzenlendi.

/ ETKİNLİKLER / Küçült | Büyüt

Silopi İlçe Başkanlığımız, Ramazan Bayramı münasebetiyle üye ve gönüllülerimizle birlikte vatandaşlara yönelik parti binamızda bayramlaşma programı düzenledi.

Bayramlaşma programına; Şırnak Milletvekili Adayımız Rıdvan Tatar, Silopi İlçe Başkanımız Salih Gök, parti üyelerimiz ile vatandaşlar katıldı.

Teşrik tekbirleri ve salâvatların getirildiği programda, katılımcılar halka yaparak birbirlerinin bayramını tebrik etti.

Şırnak Milletvekili Adayımız Rıdvan Tatar, katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada, Ramazan Bayramının İslam coğrafyası için hayırlara ve vahdete vesile olmasını diledi.

Bayramın küskünlerin barıştığı, sevgi ve muhabbet olduğunu belirten Tatar, “Kâinatın yaratıcısı olan Allah, bu mübarek Ramazan ayının ardından bize hediye ettiği ve idrak ettiğimiz bayramın ilçemize, şehrimize, bölgemize ülkemize, tüm İslam âlemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını dilerim. Allah’ın Müslümanlara hediye ettiği bayramı idrak ediyoruz. Bayram barış, esenlik, sevinçli, güler yüzlü, akraba, eş, dost ve yakınları ziyaret etmek, küskünlüğün ve kırgınlığın son bulması demektir. Bunun için tanıyıp tanımadığınız herkes ile bayramlaşın ki, gönülleriniz sevgi ve muhabbet ile dolsun. Bildiğiniz gibi 24 Haziran seçimleri yaklaşıyor. İlk önce seçimin hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu kapsamda üzerimize çok şey düşüyor, ey kardeşlerim özellikle sizin üzerinize çok şey düşüyor. Yükümüz ağır sorumluluğumuz çok büyük. Bu mazlum halk bizi bekliyor. Davamızı bıkmadan, usanmadan, korkmadan üstün bir gayret ve cesaretle herkese ulaştıralım. Yerinde durana Allah mükâfat vermez, bol bol çalışalım ki mükâfatını da alabilelim. Mükâfattan kastım sadece dünyevi olarak değildir: Allah’ın rızasını kazanmak bizim için en büyük ve en değerli mükâfat olacaktır. Bunu elde etsek, işte o zaman zafere ulaşan bizler olacağız.” diye konuştu.

ŞIRNAK İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI