Adaylarımıza büyük teveccüh

Gaziantep’in Nizip ve Yavuzeli ilçelerine bağlı köylere ziyarette bulunarak halkın bayramını kutlayan milletvekilleri adaylarımız, büyük teveccühle karşılaştılar.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Gaziantep milletvekili adaylarımız Mustafa Kaplan ile Mehmet Karakuş, Ramazan Bayramı ve seçim çalışmaları kapsamında Nizip ve Yavuzeli ilçelerindeki köylere ziyarette bulunup, köy halkının bayramını kutladı. Adaylarımız, halkın büyük ilgisiyle karşılaştı. 

Seçimlere sayılı günler kala ziyaretlere büyük bir ağırlık veren Gaziantep milletvekili adaylarımızdan Mustafa Kaplan ile Mehmet Karakuş, Ramazan Bayramı'nda da çalışmalarına ara vermeden devam ettirdi.

Nizip ilçesine bağlı Hasan Molla, Hacimallı, Mehmet Obası, Güder, Oğuzlar, Gaziler, Korucak, Kayalar, Karamezra, Duraklı, Şeyh Hasan, Karaburç, Dernek, Tosunlu ve Alahacı köylerine ziyarette bulunan milletvekili adayı Karakuş, vatandaşların bayramlarını tebrik etti.

Milletvekili adayımız Kaplan ise Yavuzeli ilçesine bağlı Yuvacık, Yeniköy, Şenikçe ve Nizip’in bazı köylerine bayram ziyaretinde bulunarak köy halkı ile bayramlaştı.

Milletvekili adaylarımız Karakuş ve Kaplan, ziyarette bulundukları köylerde, köy sakinlerinin yoğun teveccühü ile karşılaştı.

Köy sakinlerinin sıkıntılarını dinleyen Kaplan ve Karakuş, 24 Haziran seçimleri için ise köy halkından partimize destek istedi.

Köy sakinleri de milletvekili adaylarımızın bu anlamlı günde yaptıkları bu ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, partimizi mecliste görmek istediklerini söyleyerek destek sözü verdiler.

GAZİANTEP İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI