"İnsanları fıtrata dönmeye davet ediyoruz"

Muş milletvekili adayımız Çağlayan, bayramlaşma etkinliğinde yaptığı konuşmada insanları fıtrata dönmeye davet ettiğimizi söyledi.

Muş milletvekili adaylarımız, bayramlaşma programında  vatandaşlar ile bir araya geldi. Burada vatandaşlara hitap eden Milletvekili Adayımız Şirin Çağlayan partimizin siyasi anlayışı ile insanlara İslam'ı götürdüğünü belirterek onları fıtrata dönmeye davet ettiğimizi ifade etti.

Lale Vadisi Parkı’nda gerçekleşen bayramlaşma programına, il ve ilçe başkanlarımız, milletvekili adaylarımız M. Şirin Çağlayan, Şefik Taştimur, Aydın Demir, Orhan Yavuz ve vatandaşlar katıldı.

Programda konuşan milletvekili adayımız M. Şirin Çağlayan, insanların kurtuluş reçetesinin partimiz olduğunu söyledi.

Yapılan ziyaretlerde vatandaşın ilgisiyle karşılaştıklarını belirten Çağlayan, “HÜDA PAR’ın davasını ve misyonunu bütün insanlığa aktarmak üzere fert fert, ev ev çalışmalar yaparak bu çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şu an yaptığımız çalışmalar ve ziyaretlerde köylerde, kasabalarda ve ilçelerde insanların HÜDA PAR’ı beklediğini görüyoruz. İnsanlar kirlenmiş olan dünyanın kirlerinden bıktı. Artık insanlar bir umut ışığı arıyor. Bir kurtuluş reçetesi arıyor. Bu insanların kurtuluşunun reçetesi HÜDA PAR’dadır.” dedi.

“HÜDA PAR’ın siyasi anlayışı insanlara İslam’ı götürüyoruz”

İnsanların kirlenmiş siyasetten bıktığını vurgulayan Çağlayan, “İnsanlar HÜDA PAR’ın misyonunu anlatan insanlarla karşılaştıklarında, ‘Bizim beklediğimiz düşünce budur.’diyor. Bu dönemde bizim ve toplumun ihtiyacı olan insanlara İslam’ı götürmektir. Bugün bu siyasi arenada HÜDA PAR’ın siyasi anlayışı ile biz insanlara aslında İslam’ı götürüyoruz. İnsanları fıtrata dönmeye davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Program, toplu bayramlaşmanın ardından son buldu.

MUŞ İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI