Milletvekili Adayımızdan Gerger ve Sincik ilçelerine ziyaret

Adıyaman milletvekili adayımız Mustafa Yetiş, beraberindeki partililerimiz ile birlikte Gerger ve Sincik ilçeleri ile Narince Köyüne yaptığı ziyaretleriyle halkla buluştular.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Adıyaman’da seçim çalışmalarına hız kesmeden sürdüren Adıyaman milletvekili adayımız Mustafa Yetiş, Kahta İlçe Başkanımız Bedir Elçi, beraberindeki partililerimiz ile birlikte Gerger ve Sincik ilçeleri ile Narince Köyünde esnaf ve vatandaşları tek tek ziyaret ettiler.

Partimizin açıkladığı seçim beyannamesini halkla paylaşan milletvekili adayımız Mustafa Yetiş, vatandaşlardan destek talebinde bulundu.

Adıyaman milletvekili adayımız Mustafa Yetiş, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, sadece seçim zamanında değil, öncesinde ve sonrasında da her daim vatandaşın yanında olacağını söyledi.

Yetiş, "Seçim çalışmaları kapsamında bugün de Gerger ve Sincik İlçelerimizle Narince köyüne ziyaretler gerçekleştirdik. Gördüğümüz teveccühten dolayı mutluyuz. Gittiğimiz her yerde halkımızda bir değişim talebinin olduğu müşahede ettik. Siyaset seçim zamanında gezip destek almak değil, sürekli halkın yanında ve halkla iç içe olmaktır. Halkımız bize vereceği destekten dolayı asla pişman olmayacak, onların beklentilerini boşa çıkarmayacağız. Biz sadece seçim zamanında değil, öncesinde ve sonrasında da her daim halkımızın yanında olacağız. Çünkü biz Peygamber Efendimizin "Bir milletin efendisi o milletin hizmetkârıdır" sözünü düstur edinmiş ve Aziz İslam’ı kendimize ölçü almışız. Bizim siyaset anlayışımız budur. Biz bunu İbadet niyetiyle yapıyoruz. Memleketimizin sorun ve sıkıntılarının neler olduğunu biliyoruz. Bunları yerinde inceleyerek ve vatandaşlarımızdan dinleyerek yakından müşahede ediyoruz." dedi.

Seçim çalışmalarına aynı hızla devam edeceğimizi kaydeden Yetiş, "Seçim çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam edecektir. Memleketimizin her bir katmanıyla temas kurup ziyaret ediyoruz. Bizim için dini, dili, rengi, mensubiyeti ne olursa olsun fark etmez, her bir insanımıza gidiyoruz ve gideceğiz." şeklinde konuştu.

Milletvekili Adayımız Yetiş, ziyaretlerde ilçe esnafı ve vatandaşların heyetimizi sıcak bir şekilde karşılamalarından dolayı teşekkür etti.

ADIYAMAN İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI