"Birilerinin korkutmasıyla hileleriyle oylarınız heba olmasın"

Elâzığ Milletvekili Adayımız Avukat Mahmut Şahin, seçmene uyarıda bulunarak "Birilerinin korkutmasıyla, yalanlarıyla, hileleriyle oylarınız heba olmasın." dedi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Elâzığ milletvekili adaylarımız Avukat Mahmut Şahin ve Yusuf Yüksel, seçim çalışmaları kapsamında Elazığ’ın Arıcak ilçesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Esnafın sorunlarını ve sıkıntılarını dinleyen adaylarımız, partilmizi tanıtıp 24 Haziran seçimleri için destek talebinde bulundular.

Esnaf tarafından sıcak karşılanan adaylarımız, daha sonra Arıcak ilçesine bağlı Erimli beldesi halkıyla iftar programında bir araya geldiler.

İftar öncesi kısa bir konuşma yapan Elâzığ Milletvekili Adayımız Avukat Mahmut Şahin, partimizin bu seçimde ciddi bir çıkış yakalayacağını ve önü açık bir şekilde Türkiye’de yoluna devam edeceğini belirtti.

Halkın desteğine ihtiyacımızın olduğunu belirten Şahin, "Bizim daha önceden evet sesimiz çıkıyordu, fakat bu seçimle birlikte biz istiyoruz ki HÜDA PAR olarak, siyasi anlayış olarak daha gür daha güçlü bir şekilde sesimiz çıksın. Doğruların yanında olalım ama yanlışların da karşısında olalım. Bunun için de tabi ki bizim için bir oy, 2 oy, 3 oy elbette çok önemlidir. Diğer partiler her ne kadar bugüne kadar halkta karşılığı olmayan ve halkın da iradesini, taleplerini hiçe sayan bir anlayışla ortaya çıkmış ise de biz HÜDA PAR olarak kesinlikle halkımızın iradesini, taleplerini önemsiyoruz." dedi.

"Kibir, bir şımarıklık içerisinde halka tepeden bakmaktadır"

Şahin, siyasetin artık güvenilmez bir kurum haline gelmiş olduğunu ifade ederek, sözlerine şöyle devam etti:

"Gerek milletvekilleri gerek bürokrat kesimleri, halkla arasına ciddi bir mesafe koymuş. Adeta bir kibir, bir şımarıklık içerisinde halka tepeden bakmaktadır. Biz HÜDA PAR olarak diyoruz ki bu gidişe bir dur demeliyiz. Halktan yana ciddi bir şikâyet var. İşte biz diyoruz ki artık şikâyet etmenin vakti değildir. Bugün sandıklar önünüze koyuluyor. 4 yılda bir söz söyleme hakkı sizde. O yüzden diyoruz ki elinizi vicdanınıza koyun, aklıselimle hangi parti bugüne kadar sizin sorunlarınıza çözüm getirdi ve bundan sonra nasıl bir çözüm vaat ediyor, bu noktada bir tercihte bulunun. Yoksa birilerinin korkutmasıyla, yalanlarıyla, hileleriyle oylarınız heba olmasın. Bu noktada inşallah sizler bize destek verirseniz, yetki verirseniz biz diyoruz ki halkımızı asla mahcup etmeyeceğiz."

ELAZIĞ İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI