"Bunlar Yasin Börü'nün partisinden"

Antalya Milletvekili Adayımız Abdulbaki Özdemir, vatandaşı ziyaretleri sırasında halkın "Bunlar Yasin Börü'nün partisinden" diyerek kendilerini bağırlarına bastıklarını söyledi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Antalya Milletvekili Adayımız Abulbaki Özdemir, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettikleri vatandaşların partimize büyük ilgi gösterdiğini söyledi. Özdemir, "Halk bunlar Yasin Börü'nün partisi diyerek bağrına basıyor." dedi.

Özdemir, beraberindeki heyetimizle Antalya'nın Alanya ve Manavgat ilçeleri ile Side beldesinde ziyaretlerde bulundu.

Ziyaretler sırasında broşürlerimizi de halka takdim eden heyet, vatandaşlardan destek istedi.

Özdemir ve beraberindeki heyetimiz, ziyaretlerin ardından   Manavgat ilçe teşkilatımız tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

Seçim çalışmalarına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Özdemir, halkın Antalya'da partimizi yeni yeni tanımaya başladığını söyledi.

Karşılaştıkları çok sayıda kişinin "Siz Yasin Börü'nün partisi misiniz?" diye sorduklarını aktaran Özdemir şunları söyledi:

"Antalya il ve ilçe teşkilatlarımızdan kardeşlerimizle birlikte esnafımızı ziyaret ettik. Sokak sokak gezerek partimizi anlatıyoruz ve partimiz hakkında bilgi veren broşürleri dağıtıyoruz. Halkın bize karşı ilgisi çok yüksek. Partimizi Yasin Börü ile anıyorlar. Yasin Börü ve arkadaşlarının vahşi bir şekilde katledilmesi halkımızda derin izler bırakmış. Bu yüzden tüm kesimden vatandaşlar bize ilgi gösteriyor.  Ziyaret ettiğimiz vatandaşlar, 'Biz sizin doğruluğunuza inanıyoruz, sizin yalan konuşmadığınızı biliyoruz' şeklindeki cümlelerini sık sık duyuyoruz.  Allah'a hamd olsun insanlar bizi doğruluğumuzla biliyor. Buna seviniyoruz.  Antalya'da çalışmalarımız üyelerimizin yoğun katılımıyla devam ediyor."

ANTALYA İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI