"Ağrı bizimle hak edeceği konuma yükselecektir"

Ağrı Milletvekili Adayımız Gökhan, Ağrı’nın partimizle hak edeceği konuma yükseleceğini söyledi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Ağrı milletvekili adaylarımız Şaban Gökhan, Burhan Aslan ve Doğan Özmen, beraberlerindeki heyetimizle Eleşkirt ilçesine bağlı köyleri ziyaret ederek, köylülerle bir araya geldi.

Köylülerin ilgi gösterdiği adaylarımız, köylülerin sorunlarını ve taleplerini dinleyerek, 24 Haziran seçimleriyle ilgili destek talebinde bulundu.

Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan Milletvekili Adayımız Şaban Gökhan, ilkelerinden taviz vermemelerinin, halkın teveccühüne vesile olduğunu söyledi.

"Siyaset kurumunda bize ihtiyaç duyulduğunu görüyoruz"

İlkelerinden taviz verilmeyeceğini ve halka yalan söylenmeyeceğinin altını çizen Gökhan, "Bugüne kadar verilen vaatlerin yerine getirilmemesi nedeniyle halkta bir ümitsizlik söz konusu. Siyaset kurumunda bize ihtiyaç duyulduğunu görüyoruz. Siyaset denildiğinde halkta farklı bir bakış açısı görüyoruz. Siyaset, ‘yalan’ kavramıyla bütünleşmiş olarak algılanıyor. Bizler halka ilkelerimizden taviz vermeyeceğimizi ve yalan söylemeyeceğimizi anlatıyoruz. Doğruya doğru, yanlışa yanlış diyeceğiz. İnsanların, HÜDA PAR’ın parti programına ihtiyacı var. Bu programı insanlara götürmek zorundayız." dedi.

Her fırsatta halkın yanında olduğumuz dile getiren Gökhan, "Bugüne kadar elimizdeki kıt imkânlarla yaptıklarımız ortadadır ve diyoruz ki; yaptıklarımız yapacaklarımızın teminattır. Hep halkımızın yanında yer almaya ve dertlerine derman olmaya çalıştık. Halkımız, tercihini bizden yana kullanırsa ve elimize imkân geçerse bu sıkıntıların hepsini meclis çatısı altında gidermeye gayret edeceğiz. Ağrı'yı bu durumdan inşallah kurtaracağız. Hak ettiği yere getireceğiz." diye konuştu.

"İslam insana değer veriyor"

Ölçümüzün İslam olduğunu vurgulayan Gökhan, "Merkezimize insanı yerleştirdiğimiz için ve İslam'ın da insanlara verdiği değerden dolayı Ağrı'nın sorunlarını bu çerçevede çözebiliriz. İnsani merkezli atılacak adımlar bütün sorunları halledecektir. Bu şekilde şanlı tarihi yaşayacağız, görkemli günleri yaşayacağız." ifadelerini kullandı.

"Birlikte yürüyelim"

Gün geçtikçe halkın partimize olan teveccühün arttığına dikkat çeken Gökhan, son olarak şunları söyledi:

"Bizim gördüğümüz teveccüh, umudumuza umut katıyor. Seçmenimizin bize karşı olan ilgisi bizleri mutlu etmektedir. Tabanımız da gittikleri ziyaretlerde bizim gördüğümüz teveccühün aynısını görüyorlar. Biz yola, bu değerlerle çıktık. Bu yolda istiyoruz ki kardeşlerimiz yanımızda olsun. Adalet, insanlık ve İslam davasını daha ileri bir mecraya taşıyalım. Tüm bu değerler bizzat İslam'ın kendisidir. O zaman bu değerleri yaşattığımız zaman İslam'ı da yaşatmış oluruz."

AĞRI İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI