Van adaylarımızdan ilçe ve köy ziyaretleri

Van’ın ilçe ve köylerini ziyaret eden Van milletvekili adaylarımız, bölge halkının yakaladığı fırsatı iyi değerlendirmesi gerektiğini belirttiler.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Van 27’nci dönem milletvekili adayımız Avukat Rasim Saygın, beraberindeki heyetimizle Van’ın Gevaş ilçesine bağlı Aydın Ocak (Şetvan) köyü ve Gevaş’ın Balaban Mahallesi sakinlerini ziyaret etti.

Mahalle sakinleriyle sıcak diyalog kuran Saygın, bölge halkının partimiz ile büyük fırsatı yakaladıklarını, bu fırsatı iyi değerlendirmeleri gerektiğini vurguladı.

Balaban Mahallesinde esnafları ziyaret eden Saygın, esnafın sorunlarını ve taleplerini dinleyerek 24 Haziran’da yapılacak seçimler için destek talebinde bulundu.

“HÜDA PAR doğu ve batı arasındaki dengeyi sağlayan denklemdir”

Van milletvekili adayımız Emre Aycan ise Van’ın Tuşba ilçesine bağlı Yumrutepe ve Özkaynak Mahallesi sakinlerini ziyaret ederek destek talebinde bulundu.

Ziyarette yaptığı konuşmada Aycan, “HÜDA PAR adil bir düzen ve nizam ile bu halkı temsil etmeye adaydır. HÜDA PAR, halkımızın değerleriyle barışık olan, ötekileştirmeden siyaset yapan, doğu ve batı arasındaki dengeyi sağlayan bir denklemdir.” dedi.

VAN İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI