“Halkımızın menfaatine çalışmaya devam edeceğiz”

Muş milletvekili adaylarımız Malazgirt ve Bulanık ilçelerinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Muş milletvekili adaylarımız devam eden seçim çalışmaları kapsamında Malazgirt ve Bulanık ilçelerinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Milletvekili adaylarımız M. Şirin Çağlayan, Şefik Taştimur, Aydın Demir ve Orhan Yavuz, beraberlerindeki heyetimizle ilçe esnafını gezerek partilerini anlattılar.

Halkın teveccühü ile karşılaşan milletvekili adaylarımız, halkın menfaati için çalıştıklarını belirterek partimizin meclise girmesi için vatandaşlardan destek istediler.

Gerçekleşen ziyaretlere ilişkin açıklamalarda bulunan milletvekili adayımız M. Şirin Çağlayan, “Partimizin diğer milletvekili adayları ile birlikte Malazgirt ve Bulanık ilçelerimizde esnafımızı ziyaret edip vatandaşlarla bir araya geldik. Gittiğimiz her yerde vatandaşların teveccühü ile karşılaşıyoruz. Vatandaşlar ‘Doğrusu HÜDA PAR’ diyerek bizim mecliste olmamız gerektiğine inanıyor. Bizler de kendilerinden destek sözü aldık. İnşallah HÜDA PAR halkın desteğiyle mecliste gür bir ses olacaktır.” dedi.

Milletvekili adayımız Şefik Taştimur ise ilçelerde bazı sorunları tespit ettiklerini belirterek, “Malazgirt ve Bulanık ilçelerimizde yaptığımız esnaf ziyaretlerimiz sırasında 2 ilçemizde de bazı sorunlar tespit ettik. Bizler HÜDA PAR olarak sorunları ortadan kaldırmak için çalışacağız. Her zaman halkımızın yanında olduk. Halkımızın menfaatine çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

MUŞ İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI