“Memleketin refahı için HÜDA PAR mecliste olmalı”

Silopi ilçesinde esnaf ziyaretinde bulunan Şırnak Milletvekili Adayımız Tatar, memleketin selameti ve refahı için partimizin mecliste olması gerektiğini söyledi.

/ ETKİNLİKLER / Küçült | Büyüt

27’nci dönem Şırnak Milletvekili Adayımız Rıdvan Tatar, ilçe başkanımız Salih Gök ve parti üyelerimizden oluşan heyetle Silopi Birinci Cadde esnafını ziyaret ederek, destek talebinde bulundu.

Esnafın yoğun teveccühüyle karşılaşan milletvekili adayı Tatar, esnafın sorun ve taleplerini dinledi.

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Tatar, hiçbir zaman halka yalan söylemeyeceklerini, hak yemeyeceklerini ve daima halkın hizmetinde olacaklarını söyledi.

 24 Haziran seçimlerinin hayırlara vesile olması temennisinde bulunan Tatar, “Biz halkımıza bir söz vermişiz; asla size yalan söylemeyeceğiz, asla sizin hakkını yemeyeceğiz ve daima hizmetinizde olacağız. Hamdolsun adaylarımızın hepsi hak ve hukuku bilen, Allah’tan korkan kişilerdir. İnanıyoruz ki; bu halk bize oy verdikleri zaman oyları boşa gitmeyecek, ümitsizliğe kapılmasınlar. Şu an Partimize yoğun bir teveccüh var. Allah’ın izniyle bu teveccüh sandığa yansıyacak ve HÜDA PAR meclise giderek halkın hizmetinde olduğunu kanıtlayacaktır. Biz hizmet ehli bir partiyiz. HÜDA PAR adalet, huzur, kardeşlik, barış ve özgürlüğün partisidir. Memleketin selameti ve refahı için HÜDA PAR mecliste olmalıdır.” diye konuştu.

ŞIRNAK İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI