“Her bir adayımız hizmet ehli insanlardır”

Muradiye ve Çaldıran ilçe esnafını ziyaret eden Van Milletvekili Adayımız Saygın, her bir adayımızın hizmet ehli insanlar olduğunu söyledi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Van milletvekili adaylarımız Avukat Rasim Saygın, Faruk Tasan, Ahmet Bağ ve beraberlerindeki heyet, Muradiye ve Çaldıran ilçe esnafını ziyaret etti.

Esnafın sorunlarını ve sıkıntılarını dinleyen milletvekili adaylarımız, 24 Haziran seçimleri için destek talebinde bulundular.

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Van Milletvekili Adayımız Avukat Rasim Saygın, ‘Önce insan öncelik adalet’ sloganıyla halka hizmet etmeye aday olduklarını söyledi.

Ziyarette halkın yoğun teveccühü ile karşılandıklarını belirten Saygın, “Kapı kapı dolaşıp halka kendimizi anlatacağız. HÜDA PAR’ın farkını herkes fark edecektir inşallah. İlçe esnaflarımızın dertlerini, sorunlarını dinledik. Bölgemizin sahipsiz olduğunun kanaatindeyiz. Gerekli hizmetler verilmemiş. Layık oldukları yerde değil. Önce insan öncelik adalet sloganıyla halkımıza hizmet etmeye adayız. Her bir adayımız hizmet ehli insanlardır.” dedi.

“Kentimizi en layık şekilde temsil etme derdindeyiz”

Her platformda kentin sorunlarını dile getirdiğimizi ifade eden Saygın, “Van’ın sorun ve sıkıntılarını, sesimizin ulaşabileceği her alana ulaştırdık, ulaştırmaya devam edeceğiz. Kentimizi en layık bir şekilde temsil etme derdindeyiz. Halkımızın sorun ve sıkıntılarıyla yakından ilgileniyoruz.” diye konuştu.

VAN İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI