“Halkımız tercihini HÜDA PAR’dan yana kullanacaktır”

Esnaf ziyareti yaparak destek talebinde bulunan Bitlis milletvekili adaylarımız, halkın tercihini partimizden yana kullanacağını söylediler.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Bitlis milletvekili adaylarımız Cengiz Karakaya, Celal Gül ve Eşref Oran,  beraberlerindeki kalabalık bir heyetle Bitlis merkezde esnaf ziyaretini yaparak, 24 Haziran seçimleri için destek istedi.

Ziyarette esnafın sorun ve taleplerini dinleyen adaylarımız, kendilerine destek verilmesi halinde mecliste daha gür bir sesle sorunların çözümü için gayret edileceğini belirtti.

Yapılan ziyaretten memnun kaldıklarını belirten esnaf, partimizin seçimden öncede sıkça kendilerini ziyaret ederek sorunlarına eğildiklerini dile getirip 24 Haziran seçimlerinde destek verileceğini ifade etti.

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan milletvekili adayımız Celal Gül, kendilerine verilecek oy vekâletini, mecliste halkın menfaatine kullanılacağını söyledi.

“Halkımızın dünya ve ahiret saadetine talibiz”

Bitlis’in bu seçimde partimizden yana tercihini kullanacağına inandıklarını dile getiren Gül, “İnanıyoruz ki bu seçimde halkımız tercihini HÜDA PAR’dan yana kullanacaktır. Çünkü denemedikleri parti ve aday kalmadı. Bu parti ve adayların memlekete yaptıkları ortadadır. Bunları buradan saymaya kalkarsak, kitaplar dolusu sorunlar çıkar. Bunu en iyi de burada yaşayan halkımız ve esnafımız biliyor. Bizler, halkımıza doğru olanı söylüyoruz ve söylemeye devam edeceğiz. Biz, halkımızın dünya ve ahiret saadeti için hizmete talibiz. Bunu en güzel şekilde yapacağımıza inanıyoruz. Halkımızda buna inanıyor. Tercih halkımızındır. Bitlis’e adil bir hizmet için 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde, halkımızın desteğini bekliyoruz.” dedi.

BİTLİS İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI