“HÜDA PAR programı bir medeniyet projesidir”

Adana Milletvekili Adayımız Vedat Turgut, parti programımızın bir medeniyet projesi olduğunu söyledi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Adana’da seçim çalışmalarını sürdüren Adana milletvekili adaylarımız; Seyhan, Yüreğir ve Çukurova ilçelerinde esnaf ve ev ziyaretleri ile iftar programlarında halkla buluştu.

Partimizin açıkladığı seçim beyannamesini halkla paylaşan milletvekili adaylarımız, vatandaşlardan destek talebinde bulundu.

Seçim çalışmaları kapsamında iftar programında halkla buluşan Adana Milletvekili Adayımız Vedat Turgut, partimizin açıkladığı seçim beyannamesinin ve parti programımızın bir medeniyet projesi olduğunu söyledi.

Seyhan ilçesi Kıbrıs Caddesi esnafını ziyaret eden Adana milletvekili adaylarımız Vedat Turgut, Veysi Sonkaya ve Avukat Mustafa Yavuz halkla buluştu.

Buradaki işyerlerini tek tek gezen vekil adaylarımıza esnaf ve mahalle halkının sıcak ilgisi gözlerden kaçmadı.

Esnafla sohbet eden Turgut, kendisine iletilen sorun ve şikâyetleri not etti. Partimizin açıkladığı seçim beyannamesini halkla paylaşan Turgut, vatandaşlardan destek talebinde bulundu.

Esnaf ziyaretinin ardından Turgut, Kıbrıs Caddesi’ndeki seçim lokalimizin önünde halka açık iftar programına katıldı. Burada halka hitap eden Turgut, kısaca partimizin seçim çalışmalarından bahsetti.

Seçimlerin erkene alınmasıyla Ramazan ayında seçim çalışması yapmak zorunda kaldığımızı ifade eden Turgut, “Gönül isterdi ki Ramazan ayına siyaset karışmamış olsaydı.” diyerek bu durumdan hoşnut olmadığımızı belirtti.

Parti olarak 81 ilde seçime gireceğimizi belirten Turgut, bu kapsamda tüm il, ilçe ve mahallelerde sokak sokak gezerek halkla buluştuklarını söyledi.

“Seçim beyannamemiz bir medeniyet projesi”

Yürüttükleri siyasetin Türkiye ve İslam coğrafyasına kazandıracağı projelerden bahseden Turgut, “HÜDA PAR’ın parti programı ve seçim beyannamesi bir medeniyet projesidir. Partimizin seçim beyannamesi genel başkanımız tarafından açıklandı ve kamuoyuna ilan edildi. Halkımızdan istirhamımız şudur: Şu HÜDA PAR’ı tanıyalım, programını okuyalım. HÜDA PAR; kadın hakları, ekonomi, dış siyaset için ne diyor, hukuk ve adalet kavramına nasıl bakıyor, bunu nasıl açıklıyor. Gençlerle ilgili çağrısı nedir, işsizlikle ilgili projeleri nelerdir. Bu ve benzeri onlarca sorunun cevabı, partimizin programında mevcuttur.” ifadelerini kullandı.

Vatandaşların, içinde bulunduğu durumdan memnun olmadığını, bir bekleyiş ve arayış içerisinde olduğunu ifade eden Turgut, “Esnafımız iş yapamamaktan, halkımız huzur bulamamaktan şikayetçi. Maalesef gençlerimiz sokaklarda; kimisi uyuşturucu ve farklı farklı maddelere müptela olmuş, anne babası perişan ve bu genç ve ailesi de bir arayış içerisinde.” dedi.

“HÜDA PAR kadrolarının mecliste olması gerekir”

Siyasette bir değişim ve dönüşümün olduğunu ifade eden Turgut, “Halk gibi konuşan ve halkın içinden gelen HÜDA PAR’ın kadrolarının mecliste olması gerekir. Bunun için hür kadrolar olarak meydanlardayız ve halkımızdan destek istiyoruz.” diye konuştu.

Çukurova ve Yüreğir ilçelerinde esnaf ziyaretleri…

Çukurova ilçesinde seçim çalışmalarını sürdüren Adana milletvekili adaylarımız Salih Demir, Hüseyin Ayaydın, Mustafa Çiçek ise Şehitler Bulvarı esnafını ziyaret ettiler. Esnafın sıcak ilgi gösterdiği vekil adaylarımız, seçim için destek istediler.

Yüreğir ilçesinde ise Adana milletvekili adaylarımız Murat Temur ve Sedat Sol da Kozan Yolu esnafını ziyaret ettiler. Esnafın sıcak ilgi gösterdiği vekil adaylarımız, partimizin açıkladığı seçim beyannamesini halkla paylaşıp vatandaşlardan destek talebinde bulundular.

ADANA İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI