“HÜDA PAR’a teveccüh artıyor”

Milletvekili Adayımız Mehmet Tetik, partimize olan teveccühün her geçen arttığını söyledi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

27’nci Dönem Siirt Milletvekili Adayımız Mehmet Tetik, parti üyelerimizden oluşan heyetle Güres Caddesi esnafını ziyaret etti.

Esnafın sorunlarını ve taleplerini dinleyen Tetik, 24 Haziran seçimlerinin hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak esnaftan destek talebinde bulundu.

Halkın gerçek anlamda temsil edilmesi ve Siirt’in gür sesi olabilmeleri için mecliste olmaları gerektiğini kaydeden Tetik, partimizin kurulduğu günden beri hep halkın yanında olduğunu söyleyerek sözlerine şöyle devam etti:

“Bizler, her zaman olduğu gibi şimdi de halkımızın yanındayız. Seçilsek de seçilmesek de her zaman, her yerde halkımızın yanında olmaya da devam edeceğiz ve haklarını savunacağız. Yanlışların da karşısında olmaya devam edeceğiz. HÜDA PAR mecliste olursa birçok adaletsizlik ve hukuksuzlukların giderileceğine yürekten inanıyoruz. Elhamdülillah günbegün HÜDA PAR’a olan teveccüh büyüyor. Kulaktan dolma ve yalan bilgiler ile değil, bizi bizden dinleyen halkımız siyasetimizi tebrik ediyor. HÜDA PAR’ın tertemiz ve menfaatsiz bir siyaset yürüttüğünü halkımız görüyor.”

SİİRT İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI