Ağrı İl Teşkilatımızdan esnaf ziyareti

Ağrı İl Başkanlığımız, Belediye İş Merkezinde bulunan esnafı ziyaret ederek esnafın sıkıntılarını ve taleplerini dinledi.

/ TEŞKİLAT HABERLERİ / Küçült | Büyüt

Ağrı il Başkanlığımızdan bir heyet, Belediye İş Merkezinde bulunan esnafı ziyaret ederek esnafın sorun ve sıkıntılarını dinledi, taleplerini not aldı.

Belediye iş merkezinin sahipsiz ve ilgisizliğinden şikâyetçi olan esnaf, kendilerini ziyaret etmelerinden dolayı heyetimize teşekkür etti ve memnuniyetlerini dile getirdi.

İş merkezinin sorunları hakkında bilgi veren esnaflar, iş merkezinin isminin Belediye İş Merkezi olduğunu, ancak belediyenin iş merkezi için hiçbir hizmette bulunmadığını ve sahipsiz bıraktığını söyleyerek sitem ettiler.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Ağrı Merkez İlçe Başkanımız Rıfat Yılmaz, esnaflara yönelik yaptıkları ziyaretlerin devam edeceğini, yapılan ziyaretlerden dolayı esnafın büyük bir memnuniyet duyduğunu belirtti.

Belediye iş merkezi esnafının önemli sıkıntılarının olduğunu ve bu sıkıntıları ziyaretler sonrası, muhataplarıyla konuşmak üzere raporlar haline getireceklerini belirten Yılmaz, "HÜDA PAR olarak her zaman esnafımızın yanındayız. Bizler diğer siyasi partiler gibi sadece seçimden seçime halkımızın sıkıntılarını dinleyen bir parti değiliz. Hemen hemen her hafta elimizden geldiğince halkımızla beraber olmaya çalışıyoruz. Ziyaretlerimiz kapsamında bu haftada Belediye İş Merkezi esnafımızı ziyaret ettik. Halkımızın sorun ve sıkıntılarını dinleyip rapor haline getiriyor ve bunu ilgili yerlerle paylaşıyoruz. Halkımızın yanındayız. Her zaman halkımızın sıkıntılarını dinleyecek ve onların sesi olacağız." şeklinde konuştu.

AĞRI İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI