“Esnafın sorunlarının reçetesi HÜDA PAR’da mevcut”

Genel İdare Kurulu Üyemiz Salih Demir, esnafın derdine derman olmak için projelerimizin olduğunu belirterek esnaftan destek istedi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Seçim çalışmaları kapsamında Osmaniye’ye gelen Genel İdare Kurulu Üyemiz Salih Demir, milletvekili adaylarıyla birlikte esnaf ziyareti yaptı.

Esnafın şikâyet ve isteklerini dinleyen Demir, partimizin esnafın derdine derman olmak için projelerinin olduğunu belirterek parlamento seçimlerinde destek istedi.

Demir’in Osmaniye şehir merkezindeki esnaf ziyareti programına İl Başkanımız Osman Aslan, milletvekili adaylarımız Necati Çınar, İsa Kalender, Sedat Akagündüz, Rahmi Keser ile partililerimiz katıldı.

Şehir merkezindeki işyerlerini tek tek gezen Demir’e esnaf ve mahalle halkının sıcak ilgi gösterdiği gözlendi.

Yoğun bir ekonomik durgunluğun olduğundan şikâyet eden esnaf ise şimdiye kadar iktidara gelen tüm partilerin güzel vaatlerde bulunduklarını ama icraata gelince kimseden ses çıkmadığını belirttiler. Esnafla sohbet eden Demir, kendisine iletilen sorunları ve şikâyetleri not etti.

Faiz ve ranta dayalı ekonomiyle esnafın sorununun çözülmesinin mümkün olmadığını dile getiren Demir, dövizdeki spekülatif yükselişe dikkat çekerek, bunun önüne geçmenin ise İslam coğrafyaları ve Türkiye’nin komşu ülkelerle yapacağı milli para birimiyle alışverişle çözülebileceğini belirtti.

Vekil adayları iftarda halkla buluştu

Esnaf ziyaretinin ardından Demir ve beraberindeki heyet partimizin düzenlediği iftar programına katıldı.

Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda konuşan Demir, seçim vaatlerimizi anlattı.

Adaleti tesis etmek ilkesiyle yola koyulduğumuzu belirten Demir, “HÜDA PAR olarak ilkemizi iki cümleyle ifade ediyoruz ‘Önce İnsan Öncelik Adalet’ diyoruz. İnsan merkezde olmalı. Biz merkezdeki insan için bütün kurum ve kuruluşlarla adaleti de tesis etmek ilkesiyle yola koyulduk. İnşallah çıktığımız bu yolda Rabbim ayaklarımızı sabit kılsın, bizleri utandırmasın, halkımıza vermiş olduğumuz sözlerin eri eylesin.” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından program, dua ile son buldu ve ardından ezanın okunmasıyla iftar açıldı.

OSMANİYE İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI