“HÜDA PAR’a teveccüh büyüyor”

Şırnak merkezde esnaf ziyareti yapan milletvekili adayı Emcet Yalçın, partimize olan teveccühün her geçen gün büyüdüğünü söyledi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

27’nci dönem Şırnak milletvekili adayımız Emcet Yalçın, İl Başkanımız Abdullah Kılınç ve parti üyelerimızden oluşan heyetle Gündoğdu Mahallesi’nde esnafı ziyaret etti.

Milletvekili adayımız Yalçın ve beraberindeki heyetimiz, esnafın yoğun teveccühüyle karşılaştı. Esnafın sorunlarını ve taleplerini dinleyen Yalçın, 24 Haziran seçimlerinin hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Yalçın, halkı gerçek anlamda temsil etmek için mecliste olmamız gerektiğini belirterek, destek talebinde bulundu.

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Yalçın, partimizin hür ve gür sesinin mecliste olmasıyla adaletsizliklerin ve haksızlıkların giderileceğini söyledi.

“Mecliste olursak adaletsizlikleri ve hukuksuzlukları gidereceğiz”

Her zaman halkın yanında olduğumuzu belirten Yalçın, şunları söyledi:

“Elhamdülillah günbegün HÜDA PAR’a olan teveccüh büyüyor. Kulaktan dolma ve yalan bilgiler ile değil, bizi bizden dinleyen halkımız siyasetimizi tebrik ediyor. HÜDA PAR’ın tertemiz ve menfaatsiz bir siyaset yürüttüğünü halkımız görüyor. HÜDA PAR’ın hür ve gür sesi mecliste olursa birçok adaletsizlik ve hukuksuzlukların giderileceğine yürekten inanıyoruz. Partimiz kurulduğu günden bu yana hep halkımızın yanındaydı, şimdi de halkımızın yanındayız. Seçilsek de seçilmesek de her zaman, her yerde halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz ve haklarını savunacağız.”

ELAZIĞ İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI