Kayseri İl Başkanımız Çalhan: “Her zaman esnafımızın yanındayız”

Kayseri İl Başkanımız ve beraberindeki heyet İncesu ilçe esnafını ziyaret ederek, sorun ve sıkıntılarını dinledi.

/ TEŞKİLAT HABERLERİ / Küçült | Büyüt

Kayseri İl Başkanımız Mehmet Çalhan ve beraberindeki heyet, İncesu İlçesinde esnafı ziyaret ederek esnafın sıkıntılarını ve taleplerini dinledi.

Ziyaret sonrası bir açıklamada bulunan Kayseri İl Başkanımız Mehmet Çalhan, esnaflara yönelik aralıksız düzenlenen bu ziyaretlerden dolayı esnafın büyük bir memnuniyet duyduğunu belirtti.

İncesu esnafının önemli sıkıntılarının olduğunu ve bu sıkıntıları ziyaretler sonrası, muhataplarıyla konuşmak üzere raporlar haline getirdiklerini belirten Çalhan: "HÜDA PAR olarak her zaman esnafımızın yanındayız. Bizler diğer siyasi partiler gibi sadece seçimden seçime halkımızın sıkıntılarını dinleyen ve halkımızla beraber olan bir parti değiliz ve bundan dolayı da her hafta elimizden geldiği kadarıyla halkımızla beraber olmaya çalışıyoruz. Ziyaretlerimiz kapsamında bu haftada İncesu esnafımızı ziyaret ettik. Halkımızın sorun ve sıkıntılarını dinleyip rapor haline getiriyor ve bunu ilgili yerlerle paylaşıyoruz. Halkımızın sesi olmaya çalışıyoruz. Biz, vatandaşın yanındayız, her zaman halkımızın sıkıntılarını dinleyecek ve onların sesi olacağız." şeklinde konuştu.

KAYSERİ İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI