“Seçildikten sonra da halkımızın içerisinde olacağız”

Adana Milletvekili Adayımız Salih Demir seçimden önce olduğu gibi seçildikten sonra da halkın içinde olacaklarını ve dertleriyle dertleneceklerini söyledi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Katıldığı iftar programında halka hitap eden Adana Milletvekili Adayımız Salih Demir, siyaset anlayışımızda milletvekili seçildikten sonra halkını unutan, halkı ile arasına etten duvar ören, milletin meclisinde çocuklar gibi kavga eden bir anlayışa yer olmadığını söyledi.

Seçim çalışmaları kapsamında Çukurova ilçesi Belediye Evleri esnafını ziyaret eden Salih Demir, Mustafa Çiçek, Hüseyin Ayaydın burada vatandaşlarla sohbet edip parti programını anlattı.

Esnafı dinleyen milletvekili adaylarımız, kendilerine iletilen sorunlarını ve sıkıntıları not ettiler.

Seyhan ilçesinde halkla buluşan Adana milletvekili adaylarımız, Veysi Sonkaya ve Mustafa Yavuz, Gülbahçesi Mahallesi ve Obalar Caddesi esnafını ziyaret etti.

Buradaki işyerlerini tek tek gezen vekil adaylarına esnaf ve mahalle halkının sıcak ilgi gösterdiği gözlendi.

Esnafla sohbet eden, Sonkaya ve Yavuz, esnafın sorun ve şikâyetlerini not ettiler. Partimizin mesaj ve projelerini esnafla paylaşan vekil adaylarımız, halktan destek talebinde bulundular.

Yüreğir ilçesinde esnaf ziyaretleri yapan Adana milletvekili adaylarımız, Murat Temur, Sedat Sol, Yusuf Yaman, Yılmaz Geçer ise Yavuzlar Akıncılar Mahallesi ve Çukurova Caddesi esnafını ziyaret ettiler. Esnafın sıcak ilgisi gösterdiği vekil adaylarımız, seçim için destek istediler.

“Bizim anlayışımızda önce insan, öncelik adalettir”

Esnaf ziyaretinin ardından milletvekili adaylarımız Salih Demir, Veysi Sonkaya, Mustafa Yavuz ve Mustafa Çiçek, Gülbahçesi Mahallesi Cuma Pazarı alanında düzenlenen iftar programına katıldılar.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda mahalle sakinlerine hitap eden Salih Demir, partimizin meclise girmesi durumunda dürüst siyaset, gerçek adaletin tesisi için mücadele edeceklerini ifade etti.

Parti programmızı aktaran Demir, “Bizim siyaset anlayışımızda milletvekili seçildikten sonra halkını unutan, halkı ile arasına etten duvar ören, milletin meclisinde çocuklar gibi kavga eden bir anlayışa asla yer yoktur. Bizler nasıl seçimden önce halkımızın içerisindeysek seçildikten sonra da beraber olacağız ve onların derdi ile dertleneceğiz. Bizim anlayışımızda önce insan, öncelik adalettir. Bizim davamızda yakmaya, yıkmaya, fitneye yer yoktur. Bizim siyasetimizde İslami bir izzet vardır, yapıcılık vardır.” diyerek mahalle sakinlerinden partimize destek istedi.

ADANA İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI