"Her oy bizim için değerlidir"

Siirt Milletvekili Adayımız İsa Aydın, 24 Haziran seçimlerinde her oyun bizim için önemli ve değerli olduğunu söyledi.

/ ETKİNLİKLER / Küçült | Büyüt

24 Haziran’da yapılacak seçimlere hazırlanan partimiz, Siirt’te Bahçelievler Mahallesi Hami Efendi Caddesinde erkekler ve kadınlar için iki ayrı seçim irtibat bürosu açtı.

Programın açılışına Siirt milletvekilleri adaylarımız, il ve ilçe teşkilatımız, parti üyelerimiz ve bazı davetliler katıldı. Seçim irtibat bürosu açılışı, verilen iftar yemeğinin ardından yapılan dualarla sona erdi.

Seçim irtibat bürosu açılışında partililere hitaben bir konuşma yapan Genel İdare Kurulu (GİK) üyemiz ve Siirt Milletvekili adayımız İsa Aydın, 24 Haziran seçimlerinde her oyun bizim için önemli ve değerli olduğunu söyledi.

Parti üyelerimize daha fazla çalışmaları için çeşitli tavsiyelerde bulunan milletvekili adayı Aydın, partimize verilecek bir tek oyun dahi çok önemli olduğunu söyledi.

Aydın, “Geçmişte yaşadığımız bu bölgemizin her köşesinde, köylerine kadar medreseler vardı. Bu medreselerde talebeler ilim öğreniyorlardı. Her yerden talebelerin sesi yükseliyor. Ama son 40 yıldır silahların, helikopterlerin, tank ve topların sesinden başka bir ses bize gelmiyor. Bu savaş sesinin bu coğrafyadan uzaklaşması için hepimiz çalışmalıyız. Biz bir dava partisiyiz. Davamız da ve mücadelemiz de çok büyüktür. Bizim amacımız bir koltuk sahibi olup oraya kurulmak değil. Bizim derdimiz bu topraklarda yaşayan insanların huzur ve selametidir. Bizim davamız Allah’ın (Celle Celaluhu) hükümlerini yüceltmektir. Ki zaten o yücedir. Bizler de insanların bu davayla yücelmesini istiyoruz. Biz bunun mücadelesini veriyoruz. 24 Haziran seçimlerinde her oy ve tek bir oy dahi bizim için çok önemlidir, değerlidir. Bu açıdan bizim çok daha fazla çalışmamız lazımdır. Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Seçimlerin hem ülkemize hem bölgemizde hem de ilimizde hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

SİİRT İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI